WLJM U16 – Wciąż bez punktów

W rozegranym w Oławie meczu 5. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Moto-Jelczem 1:4.

Trener Łukasz Anklewicz – Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i oba zespoły stworzyły kilka sytuacji bramkowych, niestety dla nas, jedną z takich sytuacji wykorzystała w 35 minucie drużyna z Oławy i to ona schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie narzuciliśmy swoje warunki gry i zdominowaliśmy zespół z Oławy, który ustawił się nisko w obronie i groźnie kontrował. Jedna z takich kontr skończyła się bramką na 2:0, a kolejna karnym i bramką na 3:0. W 80 minucie strzelamy bramkę na 1:3 i cały czas atakujemy, tworząc kilka bardzo groźnych sytuacji, jednak w końcówce  uderzeniem z dystansu zawodnik z Oławy ustala wynik meczu. Po ostatnich wysokich porażkach mecz ten zdecydowanie wyglądał lepiej i przy większym wyrachowaniu i szczęściu z naszej strony mógł potoczyć się zupełnie inaczej.

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW 4:1