WLJS – Bez punktów po meczu z Miedzią

W meczu 22. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, Ślęza Wrocław przegrała z Miedzią Legnica 0:2

Trener Tomasz Woźnicki – Zespół gości skorzystał dzisiaj z możliwości wystawienia zawodników mniej grających w lidze makroregionalnej i szczególnie w I połowie spotkania było to widać. Po pierwszych 20 minutach tylko dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza nie przegrywaliśmy 4 lub 5 bramkami. Ogólnie ta część spotkania była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Po przerwie mecz wyrównał się, zespół Miedzi nie tworzył już sobie sytuacji na strzelenie kolejnej bramki, my natomiast zaczęliśmy grać agresywniej i stwarzać swoje sytuacje. Najlepszą miał Modrzejewski, który przegrał pojedynek 1×1 z bramkarzem. W końcowym fragmencie spotkania piękne uderzenie oddał jeden z zawodników z Legnicy. Piłka wpadła w okienko naszej bramki z 25 metrów.

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA 0:2