WLJS – Kontrolowane zwycięstwo w Wałbrzychu

W rozegranym w Wałbrzychu meczu 17. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Górnikiem 3:1.

Trener Tomasz Woźnicki – Mecz pod nasze dyktando, w pierwszej połowie to festiwal nie wykorzystanych sytuacji, 2 razy Więckowski był sytuacji 1×1 z bramkarzem, z 5 metrów nie trafił do bramki Dzwonik. Jednak mimo tego schodziliśmy prowadząc 2-1. W II połowie drużyna gospodarzy chciała zagrać jeszcze agresywniej, jednak szybko się to na nich zemściło, ponieważ od 50 minuty grali w 10. (niesportowe zachowanie), a w 60 minucie w 9 (akcja ratunkowa, faul na Katryczu wychodzącym na czystą pozycję) po czerwonych kartkach. Od tego momentu za wiele nie działo się już na boisku, dorzuciliśmy jedynie trzecią bramkę.

GÓRNIK WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW 1:3 (1:2)

0:1 Więckowski (as. Szewczyk) 15′