WLJS – Lider był za mocny

W rozegranym w Legnicy meczu 9. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Miedzią 1:5.

Trener Tomasz Woźnicki – Mecz pod dyktando Miedzi, zespół gospodarzy był lepszy, jednak mimo wszystko szkoda wyniku. Dwie pierwsze bramki padły po rzutach różnych, w których bardzo rosły zawodnik z łatwością umieścił piłkę w naszej bramce. Szkoda szczególnie bramki na 2-1, bo padła w ostatniej akcji pierwszej połowy. Wcześniej udanie podnieśliśmy się po straconej bramce, odpowiadając 2 minuty później golem Dzwonika po akcji Balcerzaka. Niestety druga połowa zaczęła się najgorzej jak mogła, bo 2 duże błędy popełnił nasz bramkarz i było już praktycznie po meczu.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 5:1 (2:1)