WLJS – Miła niespodzianka

W rozegranym w Głogowie meczu 23. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 2:0.

Trener Tomasz Woźnicki – Biorąc pod uwagę jak bardzo wąską kadrą dzisiaj dysponowaliśmy to zagraliśmy dobre spotkanie. Walką i zaangażowaniem udało się wygrać mecz. Pierwsza bramka to akcja oskrzydlająca Modrzejewskiego i wykończenie Dzwonika. Bramka na 2-0 padła minutę później po odbiorze w środkowej strefie przez Opatowskiego i strzale Lebiodzika. Na początku drugiej połowy ważną interwencję miał Banach, ponieważ obronił rzut karny. Pozytywnie zagrali juniorzy młodsi (3 w pierwszej 11-stce).

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:2 (0:2)

0:1 Dzwonik 21′
0:2 Lebiodzik 22′

Ślęza – Banach, Orzeł (65′ Więckowski), Dyrka, Szewczyk, Grudziński, Balcerzak, Modrzejewski, Cygan, Lebiodzik (90′ Augustyn), Opatowski, Dzwonik