I WLM – Efektowne zwycięstwo w Głogowie
W rozegranym w Głogowie meczu 18. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 9:0.
Trener Marcin Szczepankiewicz – Na zakończenie jesiennego sezonu pewne zwycięstwo. Cieszy fakt, że zawodnicy utrzymali od początku do końca koncentrację. Agresywność i cierpliwość to dobra tożsamość drużyny. Chłopcy od dłuższego czasu wskoczyli na odpowiedni poziom i go trzymają w zakresie indywidualnym, ale też zespołowym. Dziś w składzie znalazło się aż pięciu zawodników z r młodszego rocznika (2014 – Karol, Jakub, Janek, Wojtek i Tymek). W dobrych nastrojach kończymy jesień, zdobywając pewne wicemistrzostwo województwa, co daje nam nadzieję na lepsze jutro. Oby zawodnicy pracowali i rozwijali się tak dalej indywidualnie, ale przy tych wszystkich pokusach dnia codziennego muszą być wytrwali oraz cierpliwi.
CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:9 (0:5)
0:1 Backer (as. Antczak)
0:2 Backer (Gawrecki)
0:3 samobójcza
0:4 Gawrecki
0:5 Backer (Gawrecki)
0:6 Antczak (Gawrecki)
0:7 Antczak (Krzyżowski)
0:8Kalinowski (Backer)
0:9 Krzyżowski (Antczak)
Ślęza – Dec, Backer, Antczak, Żyża, Krzyżowski, Gawrecki, Barwicki, Kalinowski, Matysiak, Wiśniewski, Skoczylas, Bąba, Jankowski oraz wsparcie Molecki, Bednarz



