Wyrównany mecz i minimalna porażka juniorów młodszych

W sparingowym meczu juniorów młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z Polonią Stalą Świdnica 0:1.

Mecz dwóch beniaminków II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie obydwa zespoły nie stworzyły zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Goście mieli ich troszkę więcej. Po jednej z ich akcji utracie gola zapobiegł dobrą interwencją Mateusz Pass, a po innej piłka obiła poprzeczkę. Z kolei gola dla Ślęzy powinien zdobyć Marcin Mleczak, lecz niestety zmarnował on doskonałą okazję. Nieźle z dystansu, acz niecelnie uderzał też Damian Staniec.

Podobnie było w drugiej połowie. Dwukrotnie ze strzałami świdniczan z ostrego kąta musiał radzić sobie Pass, a za to bramkarz gości nie musiał się zbytnio natrudzić z kilkoma próbami strzeleckimi wrocławian, bowiem brakowało im odpowiedniej mocy. Jedyny gol w tym meczu zdobyty został w 79 min. po tym jak goście wymienili w polu karnym kilka podań i zakończyli akcję skutecznym uderzeniem. W końcówce meczu jeden z zawodników Polonii trafił jeszcze w słupek.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA STAL ŚWIDNICA 0:1 (0:0)