Wysokie zwycięstwo trzeciego zespołu młodzików

W sparingowym meczu młodzików Ślęza III Wrocław wygrała z Fenomenem Leśnica 6:1.

Trener Wojciech Czwartos – Rozegraliśmy trzy tercje po 20 minut każda. O pierwszej z nich nie ma co wspominać. W ataku nic nie wychodziło, w obronie doskok w ogóle nie istniał, otwieraliśmy przeciwnikowi autostradę do naszej bramki, ale na nasze szczęście nie skorzystał z tego prezentu. Kolejne odsłony gry wyglądały zdecydowanie lepiej, długo utrzymywaliśmy się przy piłce, stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych od wznowienia gry spod swojej bramki i w końcu zaczęliśmy oddawać strzały na bramkę przeciwnika. Ten sparing na pewno nauczył nas tego, że mecz nie trwa tylko 2/3 czasu gry, a od pierwszego gwizdka do ostatniego.

ŚLĘZA III WROCŁAW – FENOMEN LEŚNICA 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)

6:1 – Łastowski 58′

Ślęza III – Rudyk, Furmanek, Łastowski, E. Zawodniak, Klimek, Musiał, Kunysz, T. Zawodniak, Kokot oraz Rozmus