Zespoły juniorów mł. nie dały rady w meczach z liderami

Dwóch porażek z liderami lig wojewódzkich, doznały zespoły juniorów młodszych Ślęzy Wrocław.

24. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 0:4 (0:3)

Ślęza – Majchrzak, Witczak(46′ Olczyk), Mielcarek, Łazarewicz (70′ Nowak), Żugaj, Tyczka (46′ Galiński), Kulewicz, Bagiński (46′ Korczowski) Wojsa, Świętochowski (65′ Warchlewski), Piaseczny(46′ Pierzyński)

Trener Łukasz Anklewicz – Mimo wyniku, całkiem niezłe spotkanie w naszym wykonaniu z drużyną lidera. W pierwszej połowie przeciwnik stworzył z gry 1-2 sytuacje, a mimo to prowadził 3:0, zdobywając bramki po stałych fragmentach gry i uderzeniach głową (ten sam zawodnik strzelił nam 3 bramki). My mimo przewagi przeciwnika, co jakiś czas odgryzaliśmy się groźnymi sytuacjami, a w końcówce meczu mieliśmy dwie bardzo dobre okazje na zdobycie bramki honorowej. Nasze gapiostwo i brak zdecydowania przy stałych fragmentach gry zadecydował o losach meczu mimo bardzo dużej woli walki i chęci do gry. Oczywiście wiemy, że SFG są częścią gry w piłkę nożną i przeciwnik zasłużenie zdobył 3 pkt, a my musimy się poprawić, żeby unikać takich sytuacji w przyszłości.

24. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

PARASOL II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 6:0 (3:0)

Ślęza II – Kubacki, Kobus, Paszkowski, Brodko, Witczak, Nowak, Pierzyński, Bagiński, Ciszek, Piaseczny, Tyczka oraz Stępniewski, Baczul, Augun, Kamiński, Cichosz

Trener Daniel Drozd – Po tym meczu trzeba pogratulować przeciwnikowi dobrej postawy, sędziom jeszcze lepszej pracy, a naszym zawodnikom chcę podziękować za 90 minut pełnego zaangażowania, mimo gry przez prawie cały mecz w osłabieniu.