Zmienne szczęście w ligach młodzików

Trzy zwycięstwa i trzy porażki, to bilans środowych meczów zespołów Ślęzy w ligach młodzików.
3. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN WROCŁAW – ŚLĄSK III WROCŁAW 0:3

Ślęza – Machoń, Jędruch, Stępniewski, Baczul, Michnicki, Raputa, Góral, Zemlyak, Zahajko, Bednarski, Włodek, Słomski

Trener Kacper Gawlak – Dziś przyszło nam się zmierzyć z tak naprawdę rywalem grającym w całości w I lidze wojewódzkiej. Nie jestem zadowolony z dzisiejszego meczu chłopaków. Już przed meczem było widać u chłopaków strach przed tym spotkaniem co później przełożyło się na boisko. Graliśmy bardzo niedokładnie oraz ze zdecydowanie za małym zaangażowaniem na takiego przeciwnika. Gratulujemy przeciwnikom zwycięstwa i życzymy mistrzostwa w I lidze wojewódzkiej a my pracujemy dalej !

3. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK II WROCŁAW 0:1

Ślęza II – Bukowski- Musiałkiewicz, Zalewski, Zimoch, Hrycaj, Świat , Wiśniowski , Ciszek, Molczyk, Dereń, Czyczerski, Sot

Trener Krzysztof Wołkanowski – Wyrównana pierwsza połowa, w której Śląsk stworzył groźniejsze sytuacje bramkowe, ale świetne interwencje Bukowskiego uchroniły nas przed strata bramki. Druga połowa przebiegała z nasza przewaga w posiadaniu piłki i tworzeniu sytuacji bramkowych, nie udało się jednak zakończyć ich golem. Szkoda bramki straconej w doliczonym czasie gry, traktujemy to jednak jako naukę na przyszłość aby utrzymać poziom koncentracji do końcowego gwizdka.

1:4 Libura (Berezowski-Barton) 51′

Ślęza III – Podporski, Graczyk, Wawrzyniak P., Libura, Małek, Berezowski-Barton, Miszewski, Wypart, Grzywaczewski, Sempik, Grabarkiewicz, Kowalewski.

Trener Gustaw Sadowski – Pierwsza połowa naprawdę bardzo dobra w naszym wykonaniu. Choć boisko było bardzo wąskie, a przeciwnicy szukali sytuacji raczej dłuższymi zagraniami, to nasi zawodnicy w sposób kombinacyjny budowali każde ataki, przemieszczając piłkę w wolne przestrzenie, cierpliwie realizując założenia. Druga połowa niestety już słabsza. Brakowało nam cierpliwości, często zbyt szybko chcąc przemieścić piłkę pod bramkę przeciwnika gubiliśmy rytm i płynność gry. Chłopcy byli dziś lepsi niż przeciwnik i zasłużyli na zwycięstwo lecz młodzikom z Łan również należą się wielkie brawa za zaangażowanie do samego końca.

3. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

13:0 Hajda

Ślęza IV – Mszyca, Kotlarz, Wieczorek, Hajda, Kołodziejski, Czapulak, Askierko, Drobysz , Lewandowski oraz Borodycz, Dziatłowski, Słaba

Trener Kacper Zbroiński – Mecz pod nasze dyktando. Wysoki wynik pozwolił zagrać chłopcom na pozycjach, na których rzadziej występują. Brawa dla przeciwników za danie z siebie wszystkiego i grę do końca.

AS KIEŁCZÓW – ŚLĘZA V WROCŁAW 1:0 (1:0)

Ślęza V – Kasprzykowski , Adamczyk , Such, Mazur, Bondarewicz, Huminiak ,Łukaszów, Juszkiewicz, Kornalewicz, Krzykwa , Galiński, Dulak , Michowski.

Trener Wojciech Małek – W dniu dzisiejszym mecz idealnie ułożył się dla gospodarzy . Szybko strzelona bramka sprawiła że Kiełczów cofnął się na swoją połowę i tam spędził całe spotkanie . Nasz zespół próbował przebić się przez ten mur , niestety po raz kolejny skuteczność była na niskim poziomie . Niestety taka jest piłka nie zawsze wygrywają lepsi

3. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA VI WROCŁAW (dziewczyny) – AP FOOTBALL II WROCŁAW 12:1 (6:1)

2’ 1:0 Piotrowska (as.Rogus) 2′
10’ 2:0 Piotrowska (as. Ziembińska) 10′
12’ 3:0 Ziembińska (as. Kwilecka) 12′
13’ 4:0 Piotrowska (as. Butwicka) 13′
16’ 5:0 Rogus (as. Piotrowska) 16′
20’ 6:0 Łatkowska (as. Łapajerska) 20′
28’ 6:1 ? 28′
36’ 7:1 Łatkowska (as. Szala) 36′
41’ 8:1 Ziembińska (as. Szala) 41′
43’ 9:1 Łatkowska 43′
51’ 10:1 Piotrowska (as. Butwicka) 51′
55’ 11:1 Piotrowska (as. Butwicka) 55′
60’ 12:1 Kwilecka (as. Szala) 60′

Ślęza VI – Łukaszek, Wróbel, Szot, Graba, Ziembińska, Butwicka, Kwilecka, Rogus, Piotrowska, Łapajerska, Olaczek, Szala, Łatkowska, Dembowska

Trener Paweł Arciszewski – Mecz bez większej historii. Od początku do końca dyktowaliśmy warunki gry. Szkoda jedynie niefortunnie straconej bramki, ale generalnie jestem zadowolony z tego jak zaprezentowały się dziś dziewczyny.