I znów zwycięstwo i porażka

W sobotę dwa zespoły młodzików rozegrały sparingowe mecze.

 

Tradycyjnie już prowadzący młodzików (2008) trener Kacper Gawlak podzielił swoich podopiecznych na dwie drużyny, które rozegrały mecze sparingowe z WKS-em Śląskiem Wrocław i Bazaltem Piotrowice. Oto relacje trenera z tych spotkań.

Pierwsi wybiegli chłopcy rywalizujący z WKS Śląskiem. Od samego początku widać brak koncentracji u naszych zawodników, nie był to nasz dzień. Pojawiało się bardzo dużo chaosu i niedokładności w naszej grze. Mimo końcowego zwycięstwa jest wiele rzeczy do poprawy w naszej grze.

ŚLĘZA WROCŁAW A – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 6:3

bramki – Baczul 2, Naziri 2, Ciszek, Dudzik

Ślęza A – Machoń, Jędruch, Kalisz, Raputa, Naziri, Baczul, Zemlyak, Świat, Dudzik, Śniegoń, Ciszek, Kowalewski

Kolejni chłopcy wsparci zawodnikami z rocznika 2009 wybrali się do Piotrowic (obok Jawora), aby zmierzyć się z miejscowym Bazaltem.
Od samego początku byliśmy zespołem, który dłużej utrzymywał się przy piłce i przez większość spotkania szukał odpowiedniej sytuacja strzeleckiej. Jednak na posterunku najczęściej stawali bardzo dobrze dysponowani obrońcy wspólnie z bramkarzem, którzy konsekwentnie przerywali nasze akcje. Gdy już udało nam się przejść szczelną defensywę rywali to brakowało nam szczęścia w wykończeniu. Cieszę się i jestem zadowolony że chłopcy przez całe spotkanie realizowali założenia przedmeczowe.

BAZALT PIOTROWICE – ŚLĘZA WROCŁAW B 3:2

bramki – Sot, Małek

Ślęza B – Mszyca, Wieczorek, Kuryło-Gołoś, Grzegorczyk, Sot, Zimoch, Askierko, Wiśniowski, Gieroń, Miszewski, Kołodziej, Graczyk, Małek

 

Zdjęcia z meczu z WKS Śląskiem dostępne są w galerii.