Dwa zwycięstwa młodziczek na zakończenie sezonu ligowego

Obydwa zespoły Ślęzy Wrocław wygrały swoje mecze w ostatniej kolejce sezonu ligowego.

Trener Łukasz Bartnicki – Ślęza II pokonała po bardzo zaciętym meczu drużynę z Zielonej Góry.Przez cały mecz żadna z drużyn nie zbudowała przewagi i losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie meczu. Należą się brawa dla zespołu za całą drugą rundę gdzie w każdym meczu dziewczyny dzielnie walczyły i dawały z siebie 100% możliwości.
Zespół Ślęzy I potwierdził swoją siłę i zdecydowanie pokonał zespół z Gorzowa Wielkopolskiego. Mecz był rozstrzygnięty po pierwszej połowie która zakończyła się wynikiem 51:12. Zagraliśmy bardzo zespołowo i każda z zawodniczek rzuciła punkty w meczu.
Był to ostatni mecz ligowy dla obu drużyn Ślęzy i teraz zaczynamy przygotowania do ćwierćfinałów mistrzostw Polski młodziczek.

ŚLĘZA BFD II WROCŁAW – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA 50:47 (15:16, 11:9, 11:11, 13:11)

Ślęza II – Szarek 14, Wiśniewska 8, Łapińska 7, Nowicka 6, Gliniak 3, Mech 2, Antoniewicz 2, Skrzyńska 2, Mastaj 2, Kulka 2, Łaban 2, Osika.

ŚLĘZA BFD I WROCŁAW – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. 97:30 (28:7, 23:5, 21:12, 25:6)

Ślęza I – Gliga 17, Kochajkiewicz 12, Hutnik 12, Łuczak 12, Gryszko 10, Kaciuba 9, Nehrebecka 9, Bartkowska 6, Kozińska 4, Olejniczak 2, Beharier-Mróz 2, Koreń 2.