TERMINARZ

KOLEJKA 1:

23.03.2024 11:00 Talent Trzebnica Jedenastka Kąty Wr. 0:5
23.03.2024 11:00 AP Brzeg Dolny UKS Gminy Miękinia 1:4
23.03.2024 10:00 Piast Żmigród Strzelinianka Strzelin 7:1
23.03.2024 13:00 Unia Wrocław Polonia Środa Śl. 4:2
24.03.2024 13:00 Piast Żerniki Wrocław AS Kiełczów 6:0
24.03.2024 10:00 Bumerang Wrocław Parasol III Wrocław 2:2
23.03.2024 11:00 Sokół Smolec Ślęza III Wrocław 2:0

KOLEJKA 2:

06.04.2024 14:30 Ślęza III Wrocław Unia Wrocław 1:5
06.04.2024 10:00 Bumerang Wrocław AP Brzeg Dolny 16:2
07.04.2024 10:00 Strzelinianka Strzelin Talent Trzebnica 15:1
07.04.2024 10:00 Parasol III Wrocław Polonia Środa Śl. 5:2
06.04.2024 10:00 AS Kiełczów Sokół Smolec 4:2
06.04.2024 11:00 UKS Gminy Miękinia Piast Żmigród 2:1
07.04.2024 10:00 Jedenastka Kąty Wr. Piast Żerniki Wrocław 6:3

KOLEJKA 3:

14.04.2024 11:00 Polonia Środa Śl. Ślęza III Wrocław 3:2
13.04.2024 11:00 Sokół Smolec Jedenastka Kąty Wr. 4:6
13.04.2024 10:00 Piast Żmigród Bumerang Wrocław 1:5
13.04.2024 11:00 Talent Trzebnica UKS Gminy Miękinia 2:6
13.04.2024 14:30 Piast Żerniki Wrocław Strzelinianka Strzelin 2:4
13.04.2024 10:00 Unia Wrocław AS Kiełczów 4:1
13.04.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Parasol III Wrocław 3:3

KOLEJKA 4:

21.04.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Piast Żmigród :
20.04.2024 12:00 Jedenastka Kąty Wr. Unia Wrocław :
20.04.2024 10:00 Strzelinianka Strzelin Sokół Smolec :
20.04.2024 12:30 Parasol III Wrocław Ślęza III Wrocław :
20.04.2024 10:00 Bumerang Wrocław Talent Trzebnica :
20.04.2024 10:00 UKS Gminy Miękinia Piast Żerniki Wrocław :
20.04.2024 10:00 AS Kiełczów Polonia Środa Śl. :

KOLEJKA 5:

28.04.2024 14:30 Piast Żerniki Wrocław Bumerang Wrocław :
27.04.2024 11:00 Talent Trzebnica AP Brzeg Dolny :
27.04.2024 12:00 Sokół Smolec UKS Gminy Miękinia :
27.04.2024 10:00 Piast Żmigród Parasol III Wrocław :
27.04.2024 10:00 Unia Wrocław Strzelinianka Strzelin :
27.04.2024 11:00 Polonia Środa Śl. Jedenastka Kąty Wr. :
27.04.2024 10:30 Ślęza III Wrocław AS Kiełczów :

KOLEJKA 6:

04.05.2024 13:00 Jedenastka Kąty Wr. Ślęza III Wrocław :
08.05.2024 18:30 Strzelinianka Strzelin Polonia Środa Śl. :
04.05.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Piast Żerniki Wrocław :
25.04.2024 18:00 UKS Gminy Miękinia Unia Wrocław :
05.05.2024 17:30 Parasol III Wrocław AS Kiełczów :
05.05.2024 10:00 Bumerang Wrocław Sokół Smolec :
04.05.2024 10:00 Piast Żmigród Talent Trzebnica :

KOLEJKA 7:

12.05.2024 12:00 Ślęza III Wrocław Strzelinianka Strzelin :
11.05.2024 10:00 Sokół Smolec AP Brzeg Dolny :
11.05.2024 10:00 AS Kiełczów Jedenastka Kąty Wr. :
11.05.2024 11:00 Talent Trzebnica Parasol III Wrocław :
11.05.2024 10:00 Unia Wrocław Bumerang Wrocław :
11.05.2024 14:00 Piast Żerniki Wrocław Piast Żmigród :
11.05.2024 11:00 Polonia Środa Śl. UKS Gminy Miękinia :

KOLEJKA 8:

15.05.2024 11:00 Talent Trzebnica Piast Żerniki Wrocław :
15.05.2024 11:00 UKS Gminy Miękinia Ślęza III Wrocław :
15.05.2024 18:30 Bumerang Wrocław Polonia Środa Śl. :
15.05.2024 16:30 Piast Żmigród Sokół Smolec :
15.05.2024 20:30 Parasol III Wrocław Jedenastka Kąty Wr. :
15.05.2024 11:00 Strzelinianka Strzelin AS Kiełczów :
15.05.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Unia Wrocław :

KOLEJKA 9:

18.05.2024 10:00 AS Kiełczów UKS Gminy Miękinia :
18.05.2024 13:00 Jedenastka Kąty Wr. Strzelinianka Strzelin :
18.05.2024 17:00 Polonia Środa Śl. AP Brzeg Dolny :
18.05.2024 12:00 Ślęza III Wrocław Bumerang Wrocław :
18.05.2024 17:00 Piast Żerniki Wrocław Parasol III Wrocław :
18.05.2024 17:00 Sokół Smolec Talent Trzebnica :
19.05.2024 10:00 Unia Wrocław Piast Żmigród :

KOLEJKA 10:

25.05.2024 10:00 Bumerang Wrocław AS Kiełczów :
25.05.2024 11:00 UKS Gminy Miękinia Jedenastka Kąty Wr. :
25.05.2024 12:30 Parasol III Wrocław Strzelinianka Strzelin :
25.05.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Ślęza III Wrocław :
25.05.2024 11:00 Talent Trzebnica Unia Wrocław :
25.05.2024 15:00 Piast Żmigród Polonia Środa Śl. :
26.05.2024 11:00 Piast Żerniki Wrocław Sokół Smolec :

KOLEJKA 11:

01.06.2024 13:00 Polonia Środa Śl. Talent Trzebnica :
01.06.2024 13:00 Jedenastka Kąty Wr. Bumerang Wrocław :
01.06.2024 10:00 Unia Wrocław Piast Żerniki Wrocław :
01.06.2024 10:00 Sokół Smolec Parasol III Wrocław :
01.06.2024 10:00 AS Kiełczów AP Brzeg Dolny :
01.06.2024 13:00  Ślęza III Wrocław Piast Żmigród :
01.06.2024 11:00 Strzelinianka Strzelin UKS Gminy Miękinia :

KOLEJKA 12:

08.06.2024 10:00 Bumerang Wrocław Strzelinianka Strzelin :
08.06.2024 11:00 AP Brzeg Dolny Jedenastka Kąty Wr. :
09.06.2024 11:00 Piast Żerniki Wrocław Polonia Środa Śl. :
08.06.2024 12:30 Piast Żmigród AS Kiełczów :
08.06.2024 11:00 Talent Trzebnica Ślęza III Wrocław :
08.06.2024 11:00 Parasol III Wrocław UKS Gminy Miękinia :
08.06.2024 14:00 Sokół Smolec Unia Wrocław :

KOLEJKA 13:

15.06.2024 10:00 Strzelinianka Strzelin AP Brzeg Dolny :
15.06.2024 10:00 AS Kiełczów Talent Trzebnica :
15.06.2024 10:30 Ślęza III Wrocław Piast Żerniki Wrocław :
15.06.2024 10:00 Unia Wrocław Parasol III Wrocław :
15.06.2024 10:00 Polonia Środa Śl. Sokół Smolec :
16.06.2024 11:00 Jedenastka Kąty Wr. Piast Żmigród :
15.06.2024 11:00 UKS Gminy Miękinia Bumerang Wrocław :