Kolejka 1
03.09.2022 11:00  Semafor Brochów  GKS Mirków 4:2
06.09.2022 18:30 Prestige FA Wrocław  Silesia Gaj Wrocław 2:8
03.09.2022 11:00  Olympic IV Wrocław  Olympic V Wrocław 13:1
03.09.2022 11:00  Fenomen Leśnica  Ślęza IV Wrocław 6:4
03.09.2022 11:00  Kolektyw Radwanice  AP Football Wrocław 0:15
03.09.2022 11:00  Tęcza Brzezia Łąka  Bumerang Wrocław 10:0
Kolejka 2
10.10.2022 18:00  GKS Mirków  Kolektyw Radwanice 5:4
10.09.2022 10:00  Ślęza IV Wrocław  Semafor Brochów 3:7
10.09.2022 15:00  Silesia Gaj Wrocław  Bumerang Wrocław 2:2
10.09.2022 11:00  Olympic V Wrocław  Fenomen Leśnica 7:7
10.09.2022 08:00  Prestige FA Wrocław  Olympic IV Wrocław 3:1
11.09.2022 11:00  AP Football Wrocław  Tęcza Brzezia Łąka 3:3
Kolejka 3
17.09.2022 12:00  Bumerang Wrocław  AP Football Wrocław 0:7
17.09.2022 15:00  Olympic IV Wrocław  Silesia Gaj Wrocław 21:0
17.09.2022 11:00  Fenomen Leśnica  Prestige FA Wrocław 1:4
17.09.2022 10:00  Semafor Brochów  Olympic V Wrocław 10:0
17.09.2022 11:00  Kolektyw Radwanice  Ślęza IV Wrocław 6:8
20.09.2022 17:30  Tęcza Brzezia Łąka  GKS Mirków 11:2
Kolejka 4
28.09.2011 17:30  Ślęza IV Wrocław  Tęcza Brzezia Łąka 1:9
24.09.2011 11:00  GKS Mirków  Bumerang Wrocław 2:4
24.09.2011 12:30  Silesia Gaj Wrocław  AP Football Wrocław 1:8
24.09.2011 13:00  Olympic V Wrocław  Kolektyw Radwanice 5:5
24.09.2011 10:00  Olympic IV Wrocław  Fenomen Leśnica 0:21
25.09.2011 13:00  Prestige FA Wrocław  Semafor Brochów 1:5
Kolejka 5
01.10.2022 10:00  Bumerang Wrocław  Ślęza IV Wrocław 5:0
01.10.2022 10:00  AP Football Wrocław GKS Mirków 7:1
01.10.2022 10:00  Semafor Brochów  Olympic IV Wrocław 11:3
01.10.2022 11:00  Kolektyw Radwanice  Prestige FA Wrocław 1:5
01.10.2022 10:00  Tęcza Brzezia Łąka  Olympic V Wrocław 12:2
01.10.2022 16:00  Fenomen Leśnica  Silesia Gaj Wrocław 5:0
Kolejka 6
08.10.2022 10:30  Silesia Gaj Wrocław  GKS Mirków 2:6
08.10.2022 15:30  Fenomen Leśnica  Semafor Brochów 3:5
08.10.2022 10:00  Olympic IV Wrocław  Kolektyw Radwanice 0:11
08.10.2022 13:00  Olympic V Wrocław  Bumerang Wrocław 0:1
08.10.2022 17:00  Prestige FA Wrocław  Tęcza Brzezia Łąka 3:3
09.10.2022 10:00  Ślęza IV Wrocław  AP Football Wrocław 2:12
Kolejka 7
15.10.2022 10:00  Bumerang Wrocław  Prestige FA Wrocław 1:3
15.10.2022 10:00  Semafor Brochów  Silesia Gaj Wrocław 5:1
15.10.2022 11:00  Kolektyw Radwanice  Fenomen Leśnica 0:7
18.10.2022 17:00  Tęcza Brzezia Łąka  Olympic IV Wrocław 9:5
16.10.2022 11:00  AP Football Wrocław  Olympic V Wrocław 4:1
20.10.2022 14:00  GKS Mirków  Ślęza IV Wrocław 7:2
Kolejka 8
22.10.2022 10:00  Semafor Brochów  Kolektyw Radwanice 8:1
25.10.2022 19:00  Silesia Gaj Wrocław  Ślęza IV Wrocław 16:0
22.10.2022 11:00  Fenomen Leśnica  Tęcza Brzezia Łąka 1:8
22.10.2022 13:00  Olympic V Wrocław  GKS Mirków 3:4
22.10.2022 10:00  Olympic IV Wrocław  Bumerang Wrocław 0:4
23.10.2022 13:00  Prestige FA Wrocław  AP Football Wrocław 1:3
Kolejka 9
30.10.2022 09:30  GKS Mirków  Prestige FA Wrocław 2:9
29.10.2022 10:00  Bumerang Wrocław  Fenomen Leśnica 1:7
29.10.2022 15:00  Kolektyw Radwanice  Silesia Gaj Wrocław 1:2
29.10.2022 10:00  Tęcza Brzezia Łąka  Semafor Brochów 5:2
08.11.2022 17:30  Ślęza IV Wrocław  Olympic V Wrocław 1:3
29.10.2022 15:00  AP Football Wrocław  Olympic IV Wrocław 11:0
Kolejka 10
05.11.2022 10:00  Semafor Brochów  Bumerang Wrocław 4:1
05.11.2022 11:00  Kolektyw Radwanice  Tęcza Brzezia Łąka 1:15
05.11.2022 11:00  Silesia Gaj Wrocław  Olympic V Wrocław 4:0
05.11.2022 10:00  Fenomen Leśnica  AP Football Wrocław 3:7
05.11.2022 10:00  Olympic IV Wrocław  GKS Mirków :
06.11.2022 14:00  Prestige FA Wrocław  Ślęza IV Wrocław 11:1
Kolejka 11
12.11.2022 16:30  Ślęza IV Wrocław  Olympic IV Wrocław 6:0
12.11.2022 11:00  GKS Mirków  Fenomen Leśnica 5:10
12.11.2022 11:00  Tęcza Brzezia Łąka  Silesia Gaj Wrocław 3:0
12.11.2022 11:00  Bumerang Wrocław  Kolektyw Radwanice 0:3
12.11.2022 11:00  AP Football Wrocław  Semafor Brochów 5:1
12.11.2022 10:00  Olympic V Wrocław  Prestige FA Wrocław 1:3