VI OLM – Do przerwy nieźle, po niej gorzej

W rozegranym w poniedziałek meczu 2. kolejki VI Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza IV Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy IV 0:3.

Trener Bartosz Książkowski – Niestety nasz pierwszy mecz w VI lidze okręgowej nie poszedł tak jak sobie to zakładaliśmy. Zagraliśmy z dobrą, silną fizycznie drużyną na dużym, naturalnym boisku w dosyć wietrznej atmosferze. Biorąc to wszystko pod uwagę, można powiedzieć, że był to mecz walki, głównie w środku pola. Dużo przebitek, pojedynków jeden na jeden i rzutów rożnych. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie gospodarze byli stroną przeważającą, jednak my również dochodziliśmy do głosu. Na początku drugiej połowy nie wykorzystaliśmy doskonałej sytuacji do zdobycia bramki dającej nam prowadzenie, co doszczętnie wykorzystali rywale zadając nam chwile później 3 bolesne ciosy. Mimo wyniku, nie schodzimy ze spuszczonymi głowami, ponieważ zostawiliśmy na boisku sporo serca i poświęcenia. Pracujemy dalej i liczymy na 3 punkty w kolejnym meczu.

FC WROCŁAW ACADEMY IV – ŚLEZA IV WROCŁAW 3:0 (0:0)

Ślęza IV – Mikołaj Bodetko, Alan Kierzkowski, Wojciech Czajkowski, Wojciech Marusiak, Dawid Kułaga, Wojciech Sołtysik,  Hubert Langaj, Tadeusz Anichimowski, Mateusz Madej oraz Jakub Hełdak, Antoni Lis, Marcin Zimny, Kamil Ćwiok, Filip Szajda