TERMINARZ
1. KOLEJKA
2017-09-02 | 11:00 | LKS Stary Śleszów | 3:0 | Dwójka Jelcz-Laskowice | |
2017-09-02 | 11:00 | GKS Mirków-Długołęka | 6:1 | Foto Higiena Gać | |
2017-09-02 | 11:00 | Rapid Domaniów | 12:2 | Energetyk Siechnice | |
2017-09-02 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | 0:7 | GKS Kobierzyce |
2. KOLEJKA
2017-09-09 | 11:00 | Dwójka Jelcz-Laskowice | 0:6 | Rapid Domaniów | |
2017-09-09 | 11:00 | Foto Higiena Gać | 5:4 | Kolektyw Radwanice | |
2017-09-09 | 11:00 | Energetyk Siechnice | 1:0 | GKS Mirków-Długołęka | |
2017-09-12 | 17:00 | Lider Borów | 4:1 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) |
3. KOLEJKA
2017-09-16 | 11:00 | GKS Mirków-Długołęka | 2:3 | Dwójka Jelcz-Laskowice | |
2017-09-16 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | 2:6 | Energetyk Siechnice | |
2017-09-16 | 11:00 | GKS Kobierzyce | 4:3 | Foto Higiena Gać | |
2017-09-16 | 11:00 | LKS Stary Śleszów | 1:5 | Lider Borów |
4. KOLEJKA
2017-09-23 | 11:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 1:2 | LKS Stary Śleszów | |
2017-09-23 | 11:00 | Lider Borów | 2:4 | Rapid Domaniów | |
2017-09-23 | 11:00 | Energetyk Siechnice | 0:0 | GKS Kobierzyce | |
2017-09-23 | 11:00 | Dwójka Jelcz-Laskowice | 3:0 | Kolektyw Radwanice |
5. KOLEJKA
2017-09-30 | 11:00 | GKS Mirków-Długołęka | : | Lider Borów | |
2017-09-30 | 11:00 | Foto Higiena Gać | 0:5 | Energetyk Siechnice | |
2017-09-30 | 11:00 | GKS Kobierzyce | 0:1 | Dwójka Jelcz-Laskowice | |
2017-09-30 | 11:00 | Rapid Domaniów | 14:0 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) |
6. KOLEJKA
2017-10-07 | 11:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 0:5 | GKS Mirków-Długołęka | |
2017-10-07 | 11:00 | LKS Stary Śleszów | 1:4 | Rapid Domaniów | |
2017-10-11 | 16:00 | Lider Borów | 2:1 | Kolektyw Radwanice | |
2017-10-07 | 11:00 | Dwójka Jelcz-Laskowice | 3:0 | Foto Higiena Gać |
7. KOLEJKA
2017-10-14 | 11:00 | GKS Mirków-Długołęka | 4:1 | LKS Stary Śleszów | |
2017-10-14 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | 2:0 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | |
2017-10-17 | 16:00 | GKS Kobierzyce | 2:0 | Lider Borów | |
2017-10-14 | 11:00 | Energetyk Siechnice | 2:3 | Dwójka Jelcz-Laskowice |
8. KOLEJKA
2017-10-21 | 11:00 | LKS Stary Śleszów | 0:1 | Kolektyw Radwanice | |
2017-10-21 | 11:00 | Lider Borów | 1:4 | Foto Higiena Gać | |
2017-10-21 | 11:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 0:3 | GKS Kobierzyce | |
2017-10-21 | 11:00 | Rapid Domaniów | 3:3 | GKS Mirków-Długołęka |
9. KOLEJKA
2017-10-28 | 11:00 | GKS Kobierzyce | 4:0 | LKS Stary Śleszów | |
2017-10-28 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | 0:10 | Rapid Domaniów | |
2017-10-28 | 11:00 | Foto Higiena Gać | 6:0 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | |
2017-10-28 | 11:00 | Energetyk Siechnice | 2:3 | Lider Borów |
10. KOLEJKA
2017-11-04 | 11:00 | Rapid Domaniów | 3:1 | GKS Kobierzyce | |
2017-11-04 | 11:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 1:4 | Energetyk Siechnice | |
2017-11-04 | 11:00 | GKS Mirków-Długołęka | 5:0 | Kolektyw Radwanice | |
2017-11-04 | 11:00 | Lider Borów | 6:1 | Dwójka Jelcz-Laskowice | |
2017-11-04 | 11:00 | LKS Stary Śleszów | 2:0 | Foto Higiena Gać |
11. KOLEJKA
2017-11-11 | 11:00 | Foto Higiena Gać | 0:7 | Rapid Domaniów | |
2017-11-11 | 11:00 | Dwójka Jelcz-Laskowice | 3:0 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | |
2017-11-11 | 11:00 | GKS Kobierzyce | 0:2 | GKS Mirków-Długołęka | |
2017-11-11 | 11:00 | Energetyk Siechnice | 0:3 | LKS Stary Śleszów |