Świetne mecze zespołów kadetek Ślęzy

Świetnie spisały się w sobotnich meczach zespoły kadetek Ślęzy Roof Renovation Wrocław.

O miejsca 1-6

Trener Łukasz Bartnicki – Bardzo dobrze rozpoczęliśmy mecz. Graliśmy skutecznie i zespołowo. W I kwarcie nie do zatrzymania była Milena Gryszko , która zdobywała punkty na różne sposoby. Kolejne odsłony meczu również kontrolowaliśmy i powiększaliśmy przewagę. Lena Surowiec bardzo dobrze rozgrywała akcje i zanotowała 6 asyst. Udany mecz podsumowała Natalia Kaciuba, która rzuciła punkty w ostatniej sekundzie spotkania. Należą się brawa dla zespołu za pierwsze zwycięstwo w drugiej rundzie rozgrywek U15. We wtorek gramy kolejny mecz, a przeciwnikiem będzie KKS Siechnice.

SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA ROOF RENOVATION WROCŁAW 52:81 (13:32, 16:18, 14:17, 9:14)

Ślęza – Gryszko 23, Suwała 19, Mora 8, Wołowiec 7, Łuczak 7, Kaciuba 6, Zyzańska 4, Murat 4, Gliga 2, Graboń 1, Surowiec, Prędka.

O miejsca 7-12

Trzecie już zwycięstwo w drugiej fazie rozgrywek odniosła Ślęza II. Po pierwszej, wyrównanej i minimalnie przegranej przez wrocławianki kwarcie, w drugiej i trzeciej odsłonie, wyraźnie już one zdominowały wydarzenia na parkiecie i ostatecznie zwyciężyły bardzo pewnie i wysoko.

ŚLĘZA II ROOF RENOVATION WROCŁAW – MKS II POLKOWICE 106-76 (21:23, 30:17, 31:15, 24:21)

Ślęza II – Krzysztofik 22, Hutnik 19, Olejniczak 13, Bartkowska 10, Kozińska 10, Gąssowska 9, Kochajkiewicz 9, Szarek 6, Nowicka 4, Machocka 2, Skrzyńska 2, Łaban.

Sponsorem drużyn Akademii Koszykówki Ślęzy Wrocław w ligach kadetek i młodziczek jest Grupa PZU, inicjator programu Dobra Drużyna PZU, w ramach którego wspiera związki, kluby i organizacje sportowe.