Dobre dwie tercje juniorek, a o trzeciej zapominamy

W rozegranym w Jeleniej Górze meczu sparingowym, juniorki Ślęzy Wrocław przegrały z trampkarzami Karkonoszy Jelenia Góra (II WLT) 2:6

Trener Paweł Arciszewski – Na zakończenie obozu w Jeleniej Górze zmierzyliśmy się z lokalną drużyną trampkarzy. Mecz został rozegrany w systemie 3×25 minut. Spotkanie to rozpoczęliśmy w mocno okrojonym składzie. Mimo dominacji chłopaków, pierwsze dwie tercje wygrywamy 2:0. Trzecia część tego meczu to już seria naszych błędów w defensywie, spowodowana z pewnością zmęczeniem i brakiem koncentracji.
Z obozu wracamy jednak w dobrych nastrojach wiedząc, że wykonaliśmy tu kawał dobrej roboty.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA (trampkarze) – ŚLĘZA WROCŁAW (juniorki U17) 6:2

Ślęza: testowana (Gazda), Ciesielska, testowana, Szewczyk, Gaber, Gruchała, Kruk, Mikos, W. Gąsiorek, Walczak, Piaseczna (Guzek)