Drużyna młodzików Ślęzy V wygrała w Miękini

W rozegranym w Miękini meczu młodzików, zespół Ślęzy V Wrocław wygrał z miejscowym UKS-em 11:6.

Trener Wojciech Małek – W sobotnie spotkanie zostało podzielone na trzy tercje po 30 min . W pierwszej odsłonie spotkania zagraliśmy bardzo słabo, a dużą przewagę uzyskał zespół gospodarzy, którzy byli bardziej aktywni od Naszych zawodników. Pierwszy strzał w meczu oddaliśmy dopiero w 10 min i 40 sek. (Ola). Nie potrafiliśmy otworzyć gry. Po prostu byliśmy tłem dla gospodarzy w tej części meczu. Po przerwie nasz zespół zmienił się diametralnie, spotkanie się wyrównało i mogliśmy oglądać dobry mecz. Niestety w tej części można było zauważyć, że gospodarze zaczęli trochę ostrzej atakować naszych zawodników. Nie daliśmy się sprowokować i dalej robiliśmy to po co przyjechaliśmy, czyli chcieliśmy grać w piłkę. Ostatnia tercja to dominacja naszego zespołu, zaczęliśmy grać szybciej piłką i stwarzaliśmy dużo sytuacji podbramkowych, a tempo naszej gry nie zmalało. Duże brawa dla zespołu za grę w tej części spotkania.
Sparing pokazał jak wiele pracy czeka Nas w obronie. Błędy, które się pojawiły będziemy poprawiać na treningach .
Niestety w Miękini jest bardzo rozwinięta sekcja K.O.R. co na pewno miało duży wpływ na zachowanie drużyny gospodarzy. Również dostało się też i mi, za zwrócenie uwagi zawodnikowi, który zachowywał się nie odpowiednio (delikatne słowo) wobec naszego bramkarza ( brawo dla trenera, że zareagował odpowiednio na zachowanie swojego zawodnika). Z trybun można było wielokrotnie słyszeć słownictwo, które uważne jest za wulgarne.

UKS GMINY MIĘKINIA – ŚLĘZA V WROCŁAW 6:11