Drużyna orlików zagrała z rówieśnikami z Leszna

W niedzielę zespól orlików (2013) Ślęzy Wrocław rozegrał mecz towarzyski z FA Leszno.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Wygrany sparing orlika starszego 2013A z drużyną FA Leszno. W niedzielę, na własnym obiekcie, odbył się kolejny sprawdzian Orlika w formule 9×9. Mieliśmy swoje założenia na ten mecz, a dokładnie na całe 100 minut gry. Pierwsze 20 minut  z naszej strony było bardzo chaotyczne, chcieliśmy zrobić dużo i za szybko, popełniliśmy kilka błędów w przyjęciu lub samej finalizacji w akcjach ofensywnych aby zdobyć bramkę, ale też kilka niepotrzebnych podań z pierwszej piłki, które doprowadziły do szybkich kontr przeciwnika. Kolejne minuty wyglądały już dużo lepiej, stwarzaliśmy sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, strzeliliśmy kilka ładnych bramek po ciekawych akcjach zespołu, widać było duża pewność w obronie. Dobre momenty w budowaniu gry, dobre operowanie piłką, zmiana stron i cierpliwość.Podsumowując, jestem zadowolony z dzisiejszej gry, ale tej od 20 do 100 minuty.

Ślęza w składzie: Gosia, Maciek – Tymek Ż., Leon, Piotrek, Igor, Sebastian, Tymek J., Stasiu, Szymek, Przemek, Norbert, Adaś.