Dwa mecze w jednym

W sparingowym meczu juniorów mł. Ślęza II Wrocław przegrała z Iskrą Kochlice 1:3.

Jeden mecz, a jakby dwa. W pierwszych dwóch tercjach zagrała druga drużyna juniorów młodszych, a w trzeciej trampkarze Ślęzy. Stało się tak dlatego, że wczoraj zawodnicy U15 w ostatnim przed ligą sprawdzianie zagrali z AP Namysłów, a że przeciwnik nie był zbyt wymagający (trener Wołkanowski przestał w pewnym momencie liczyć bramki, których żółto-czerwoni strzelili bardzo dużo), to dziś dodatkowo mieli możliwość sprawdzenia się na tle starszego i bardziej wymagającego rywala..

Zanim jednak na boisko wbiegli trampkarze, przez 60 minut przebywali na nim nasi juniorzy, a słowo przebywali, jest adekwatne do tego jak się zaprezentowali. Praktycznie poza stałymi fragmentami gry, nie stworzyli oni zagrożenia pod bramką Iskry. Goście byli za to bardziej konkretni. To oni przeważali i oddali więcej strzałów, z których dwa zamienili na bramki.

Całkiem inny obraz miała tercja trzecia, która choć zakończyła się remisem, toczyła się pod dyktando Ślęzy. Sytuacji stworzonych przez 1KS było tyle, że można było doprowadzić choćby do wyrównania. Zabrakło jednak skuteczności. Z samej gry chłopaków U15 możemy być jednak zadowoleni.

ŚLĘZA II WROCŁAW – ISKRA KOCHLICE 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)