II WLJM – Lider był wyraźnie lepszy

W meczu 11. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z Parasolem II Wrocław 0:5.

Trener Daniel Drozd – W pierwszej połowie mogliśmy trochę namieszać i szkoda ze nie wykorzystaliśmy tych kilku okazji żeby wyjść na prowadzenie, ponieważ Zemściło się to przed przerwą. W drugiej części nie byliśmy w stanie utrzymać tej jakości w grze z pierwszej części i inicjatywę mocno przejęli goście. Brakuje nam sporo jakości w małych rzeczach i detalach na boisku żeby na ten moment patrzyć w górę tabeli. Myślę że cała ta runda trochę nam pokazuje na jakim etapie w tym momencie jesteśmy jako zespół ale przede wszystkim indywidualnie i nie ma tutaj zbyt wiele przypadku.

ŚLĘZA II WROCŁAW – PARASOL II WROCŁAW 0:5 (0:2)

Ślęza II – Komicz Witczak Brodko Mielcarek Kobus Tyczka Lemirski Zarzycki Nowak Kamiński Pierzynski oraz Opolski Warchlewski Pabich Augun Cichosz