II WLJM – Nieudany wyjazd do Kochlic

W rozegranym w Kochlicach meczu 4. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscową Iskrą 1:3.

Trener Daniel Drozd – Pierwszą połowę można powiedzieć, że przetrwaliśmy. Mieliśmy dużo problemów z wyjściem spod pressingu przeciwnika, widać że nie czuliśmy się zbyt pewnie na boisku naturalnym przez co było dużo niewymuszonych błędów, kłopoty z prostymi rzeczami jak przyjęcie i podanie, a w takich sytuacjach ciężko jest budować grę w jakikolwiek sposób. W drugiej połowie przenieśliśmy grę trochę bardziej na połowę przeciwnika i szkoda, że nie wykorzystaliśmy tego momentu i nie byliśmy skuteczni bo zaraz to się zemściło i tracąc szybkie trzy bramki ciężko już było myśleć o skutecznym ratowaniu wyniku.

ISKRA KOCHLICE – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:1