II WLJM – Przebudzenie nastąpiło

W meczu 10. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław wygrała z Polonią-Stalą Świdnica 4:1.

Trener Paweł Ulatowski – Od pierwszej minuty mecz charakteryzowało wysokie tempo jak na tą klasę rozgrywkową. W pierwszej połowie widoczna była przewaga gości, którzy grali w sposób prosty, ale bardzo dojrzały. Po golu Polonii zdobytym główką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i bramce samobójczej, do szatni schodziliśmy przy stanie 1:1. W drugiej odsłonie zmieniliśmy sposób bronienia, co przyniosło nam wiele korzyści. Mecz toczył się głównie na połowie przeciwnika i to my dominowaliśmy. Tworzyliśmy sporo okazji i tym razem nie zawiodła skuteczność. Cieszy nie tylko wynik, ale styl gry i postawa zawodników.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA-STAL ŚWIDNICA 4:1 (1:1)