II WLM U12 – Ślęza z dwoma kolejnymi zwycięstwami

Kolejny bardzo udany trójmecz w ramach rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, ma za sobą drużyna Ślęzy Wrocław. Dziś w meczach rozegranych na Polach Marsowych, Ślęza wygrała z Zagłębiem II Lubin i z Parasolem II Wrocław.

Trener Bartosz Książkowski – Do dzisiejszego trójmeczu podeszliśmy bardzo zmotywowani, z wielką chęcią na rewanż za poprzedni remis z Parasolem i zasłużoną przegraną z Zagłębiem. W pierwszym meczu przeciwko gospodarzom, nasi zawodnicy zagrali tak, że ręce same składały się do oklasków. Byliśmy skuteczni, odważni i kreatywni. Drugi mecz przeciwko Zagłębiu był zdecydowanie bardziej emocjonujący. W drugiej minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Tymona Szpaderskiego. Niestety już minutę później było 1:1. Pomimo naszej dobrej gry i wizualnej przewagi na początku meczu, z biegiem czasu coraz częściej do głosu dochodzili nasi rywale, momentami spychając nas do głębokiej obrony. Mieliśmy jednak na to odpowiedź w postaci kontrataków, które wyprowadzaliśmy dziś z niesamowitą dojrzałością. Przyniosły one dwie bramki Tristana Kłodnickiego i jedną Tymona Szpaderskiego. Był to nasz najbardziej kompletny mecz w tym sezonie.

PARASOL II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:11