II WLM U12 – Dwa zwycięstwa na dobry początek

Dwa zwycięstwa odniosła drużyna Ślęzy Wrocław w trójmeczu inaugurującym rozgrywki II Wojewódziej Ligi Młodzików U12.

Trener Bartosz Książkowski – Pierwszy trójmecz w II WLM młodzika młodszego kończymy dwoma wysokimi wygranymi i kompletem punktów, choć początek meczu z Górnikiem Wałbrzych wcale na to nie wskazywał. Już w pierwszej minucie po indywidualnych błędach naszych zawodników tracimy bramkę na 1:0, a chwilę później po strzale z dystansu gospodarze prowadzili już 2:0. Na szczęście zimny prysznic podziałał na chłopców orzeźwiająco i na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:2. Druga połowa to już pokaz gry ofensywnej z naszej strony i gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. W drugim meczu przeciwko Polonii wyszliśmy nieco kombinowanym składem, ponieważ nominalni obrońcy zagrali na ataku, a napastnicy na obronie. Zarówno jedni jak i drudzy spisali się wyśmienicie i z dużą odpowiedzialnością wykonywali powierzone im zadania. W drugiej połowie szansę gry w polu otrzymał nasz bramkarz Ksawery Urycki, za co odwdzięczył się zdobywając dwie bramki. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda nam się podtrzymać zwycięską passę.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Ślęza Wrocław 2:9
Bramki: Sebastian Mrożewski 3, Kosma Słowiński 2, Filip Szpila, Patryk Marciniak, Jan Szczepański, Witold Sonnenberg

Polonia Stal Świdnica – Ślęza Wrocław 1:5
Bramki: Filip Szpila 2, Ksawery Urycki 2, Patryk Marciniak

Ślęza – Ksawery Urycki, Filip Szpila, Kamil Soszka, Filip Tracichleb, Jan Szczepański, Kosma Słowiński,Tristan Kłodnicki, Sebastian Mrożewski, Patryk Marciniak oraz Witold Sonnenberg, Filip Sikorski