IV OLM – Ślęza III była bliska sprawienia niespodzianki

W rozegranym w poniedziałek w Kątach Wr. meczu 6. kolejki IV Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscową Jedenastką 1:2.

Trener Weronika Gorzelińska – W poniedziałek odrabialiśmy kolejkę z minionego weekendu. Nasza drużyna stanęła naprzeciwko jednego z najtrudniejszych rywali w lidze, zajmującego pozycję lidera. . Choć tabela wskazywała na ich przewagę, naszym chłopakom nie zabrakło determinacji i serca do walki. Początek spotkania był obiecujący, gdy Kuba (Okonowski) strzelił spektakularną bramkę z dystansu, podnosząc nasze morale i otwierając wynik na naszą korzyść. Mimo, posiadaliśmy przewagę do końca pierwszej połowy, niestety straciliśmy niefortunną bramkę. W drugiej połowie przeciwnik wykorzystał nasz spadek sił, zdobywając decydujące trafienie z kontry. Mimo zacieklej walki, nie udało nam się odrobić straty, ostatecznie przegrywając 1:2. Jesteśmy dumni z zaangażowania i wysiłku naszej drużyny, która pokazała, że potrafi stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom. Mimo niepowodzenia, patrzymy z optymizmem w przyszłość. Nasza determinacja i dążenie do sukcesu nie osłabną. Wierzymy, że z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie coraz lepsza, a punkty na pewno przyjdą.

JEDENASTKA KĄTY WR. – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:1 (1:1)