IV OLT – Ślęza II wjechała na autostradę

W meczu 9. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza II Wrocław wygrała z AP Oleśnica 6:2.

Na Zakrzowie rozegrany został mecz na szczycie IV OLT, w którym liderująca Ślęza zmierzyła się z drugą w tabeli drużyną AP Oleśnica. Ślęza II wygrywając to starcie bardzo zbliżyłaby się do awansu i tak też się stało. Zespół trenera Wojciecha Małka ma obecnie 7 pkt przewagi na 5. kolejek przed końcem rozgrywek. Jest to spora zaliczka, której nie powinno się roztrwonić, ale też nie można spocząć na laurach. Jest dobrze, a tera trzeba uczynić wszystko, by tak pozostało o samego końca sezonu jesień 2022.

Trener Wojciech Małek – Gratuluję drużynie zwycięstwa, mimo że pierwszą połowę zagraliśmy słabiej. Nie mogliśmy w niej złapać rytmu. Mieliśmy mnóstwo niedokładnych podań, co za tym idzie dużo strat, które napędzały gości. W drugiej połowie nasza gra poprawiła się, przejęliśmy kontrolę nad meczem i nasze zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Wjechaliśmy na autostradę do awansu. Brawo ekipa !!!

ŚLĘZA II WROCŁAW – AP OLEŚNICA 6:2 (2:1)

1:0 Juszkiewicz 3′