IV OLT – Ślęza III powiększa przewagę

W rozegranym w Starym Dworze zaległym meczu 7. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław wygrała z AP Brzeg Dolny 5:2.

Trener Marcin Kiewra – W środę rozegraliśmy zaległy wyjazdowy mecz z AP Brzeg Dolny. Spotkanie zostało rozegrane na wąskim boisku w Starym Dworze. Od pierwszych minut mieliśmy przewagę w grze, co w pierwszej połowie udokumentowaliśmy dwoma golami. Chociaż wynik spotkania mógł cieszyć, to gra z naszej strony była bardzo słaba. Po małej „burzy” w szatni drużyna wyszła bardziej nakręcona na strzelanie goli. Do 60 minuty strzelamy 3 bramki, co daje nam spokój i możliwość przeprowadzenia zmian. Zmiany były zarówno zawodników jak i w ustawieniu. To spowodowało zamieszanie w szykach obronnych naszej drużyny i pozwoliło przeciwnikowi strzelić dwa gole. Kończymy spotkanie wynikiem 2-5 i czekamy już na sobotnie spotkanie na Wróblewskiego z Olympicem Wrocław.

AP BRZEG DOLNY – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:5 (0:2)

0:1 Kołodziej (karny) z rzutu karnego 8′
0:2 Fuchs (as. Michnicki) 33′
0:3 Kołodziej  (Dziakowicz) 48′
0:4 Hajda Paweł (Fuchs) 51′
0:5 Dąbrowski Filip 64′