IV OLT – Zwycięstwo, mistrzostwo i awans drugiego zespołu trampkarzy.

W rozegranym w Kątach Wr. meczu 12. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza II Wrocław wygrała z miejscową Jedenastką 8:4.

Tym samym, już teraz (choć do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki) nasza drużyna może być pewna mistrzostwa IV OLT i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.Serdecznie gratulujemy piłkarzom i trenerowi Wojciechowi Małkowi.

Trener Wojciech Małek – Sobotni mecz był rozgrywany w szybkim tempie , widać że na boisku spotkały się drużyny, które chciały grać w piłkę . Obie ekipy grały bardzo ofensywnie.  Jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu . Graliśmy odważne i zdecydowanie, było widać dużą jakość piłkarską. Dla kibiców nastrój emocjonalny również był na wysokim poziomie. Gdy gospodarze wychodzą na 1-0, to  szybko reagujemy i doprowadzamy do wyniku 1-2 . Nie mija dwie minuty, a gospodarze  doprowadzają do remisu. Mija kolejne 6 minut i wychodzimy na prowadzenie już 2-4 . Druga połowę kontrolujemy, ale nie zmniejszamy tempa. Po ostatnim gwizdku słyszymy huk szampanów (bez alkoholowych) i świętujemy trzeci z rzędów awans Ślęzy Wrocław. Pociąg jedzie dalej …. W tym miejscu chciałbym podziękować rodzicom za przygotowanie celebracji awansu do rozgrywek III OLT .

4:8 Małek (Roszak) 79′

Ślęza II – Polański, Roszak, Fuchs, Adamczyk, Such, Mazur, Łukaszów, Bondarewicz, Małek, Dziakowicz, Juszkiewicz oraz Kasprzykowski, Markuszewski, Huminiak, Czternasty, Pietruszka, Dulak, Łysakowski

W niedziele zagraliśmy sparing z drużyną, która występowała w rozgrywkach ligi wojewódzkiej w roczniku 2009 . Zespół został podzielony na dwie grupy. Jestem zadowolony po raz kolejny z postawy obu drużyn, ale zwłaszcza pierwszej, która w tym dniu rozegrała bardzo dobre zawody. Widać że zespół nadal się rozwija i to mnie bardzo cieszy. Oby tak dalej , brawo drużyna .

ŚLĘZA II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW (2009) 6:0