Juniorzy zdecydowanie wygrali z seniorami GKS-u Mirków

Zespół juniorów Ślęzy Wrocław w sparingowym meczu wygrał z występującym w klasie okręgowej seniorów, GKS-em Mirków 7:1.

W środowy wieczór, zespól juniorów Ślęzy zmierzył się w towarzyskiej potyczce z zajmującym po rundzie jesiennej 6 miejsce w tabeli klasy okręgowej, GKS-em Mirków. W składzie prowadzonego przez trenera Grzegorza Dorobka nie brakowało zawodników, którzy niegdyś reprezentowali barwy 1KS-u, a byli to – Mateusz Janas, Kamil Pyzłowski, Jakub Berkowicz, Filip Skórnica oraz grających wcześniej w drużynie juniorów Ślęzy – Oskar Chmielewski i Daniel Dyrka.

Trener Tomasz Woźnicki tym razem dysponował mocnym składem, w którym znalazło się sporo juniorów z kadry pierwszego zespołu i to było widać. Już po 24 min. Ślęza prowadziła 3:0 po hat-tricku Mikołaja Wrony. Następne dwa gole zdobyte w przeciągu kilku minut były autorstwem Jakuba Murata. Bardziej wyrównana w tym starciu była druga połowa, co wynikało ze zmian przeprowadzonych w 1KS-ie. Goście zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe, a jedną z nich zdołali zamienić na gola. Końcówka meczu znów należała do żółto-czerwonych, którzy jeszcze dwukrotnie umieścili piłkę w bramce GKS-u.

ŚLĘZA WROCŁAW – GKS MIRKÓW 7:1 (5:0)

1:0 Wrona (as.Murat) 4′
2:0 Wrona (Piaseczny) 13′
3:0 Wrona (Dudek) 24′