I Kadetki i młodziczki spisały się doskonale

Znakomicie spisały się w rozegranych w sobotę i niedzielę meczach ligowych, zespoły kadetek i młodziczek Ślęzy Wrocław.

8. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek

ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. – ŚLĘZA BFD WROCŁAW 65:79 (15:16, 18:23, 8:18, 24:22)

Ślęza – Kotwicka 17, Kochajkiewicz 16, Hutnik 15, Olejniczak 10 (1), Kaciuba 7, Olejniczak 5, Kozińska 4, Skrzyńska 3, Gliniak 2, Szarek, Nehrebecka, Gąssowska.

W Gorzowie stanęły naprzeciw siebie dwa najlepsze zespoły tej ligi. Oba wcześniej nie przegrały jeszcze meczu, co też mogło zwiastować ciekawe i emocjonujące widowisko. Takie też ono było. W pierwszej kwarcie żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować przewagi i zakończyła się ona minimalnym prowadzeniem Ślęzy. W drugiej odsłonie wrocławianki zaczęły łapać swój rytm i powoli, acz systematycznie, powiększały przewagę. O końcowym wyniku zadecydowała głownie znakomita w wykonaniu żółto-czerwonych kwarta trzecia, w której nasze koszykarki świetnie spisały się w defensywie, a w ataku też było całkiem nieźle.

MKS MOS WROCŁAW – ŚLĘZA II BFD WROCŁAW 62:66 (17:14, 18:18, 14:14, 13:20)

Ślęza II – Wrońska 17, Poprawska 12, Stelmaszczyk 7, Łaskawy 6, Łapińska 5, Gryszko 5 (1), Jakubiak 5, Kilch 4, Mech 3, Wiśniewska 2, Nettmann, Michalak.

Trener Łukasz Bartnicki – Nie był to łatwy mecz dla naszego zespołu. Od początku mieliśmy problem ze skutecznością.Mimo dobrych zespołowych akcji nie zdobywaliśmy punktów.
Każda kwarta była niezwykle wyrównana. Bardzo cieszy fakt że lepiej rozegraliśmy końcówkę meczu i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo. Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie.

Zaległy mecz 5. kolejki Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek

ŚLĘZA ROOF RENOVATION WROCŁAW – ENEA AZS AJP II GORZÓW WLKP. 84:50 (28:13, 23:11, 12:12, 21:14)

Ślęza – Beksińska 12, Wrońska 12, Kudrzycka 11 (1), Kubik 10, Sokołowska 10, Gryszko 9 (1), Rosołowicz 8, Lewicka 6, Wilkosz 4, Gozdalska 2, Kasak, Mikołajczyk

7. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek

ŚLĘZA ROOF RENOVATION WROCŁAW – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. 78:43 (21:8, 21:13, 19:8, 17:14)

Ślęza – Poprawska 19 (1), Tito 14, Kubik 11, Jajuga 11 (1), Beksińska 6, Łasisz 4, Czerwonka 4, Sokołowska 3,Wasyliszyn 2, Rosołowicz 2, Piasecka 2, Wilkosz.

Obydwa mecze miały podobny przebieg. Ślęza szybko uzyskiwała w nich przewagę, którą później systematycznie powiększała, będąc w tych starciach zespołem zdecydowanie lepszym.