Młodziczki przegrały z chłopakami

W rozgrywkach Okręgowych Ligi Młodzików, porażek doznały drużyny młodziczek Ślęzy w meczach przeciwko chłopcom.

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr1)

ŚLĘZA VII WROCŁAW (dziewczyny) – POLONIA WROCŁAW (chłopcy) 2:4

Bramki – Fetter, Soboń

Ślęza VII – Dycewicz, Chmielowiec, Fetter, Kwilecka, Łatkowska, Lisowska, Lorek, Matkowska, Soboń oraz Borowińska.

Czekamy na relację trenera

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA VIII WROCŁAW (dziewczyny) – TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA (chłopcy) 0:10

Ślęza VIII – Weronika Smolarczyk, Małgorzata Cierpucha, Amelia Gałka, Aleksandra Siry, Emilia Brzezińska, Amelia Gałęzowska, Maja Jaśkowiak, Nadia Konarska, Zuzanna Solarska, Aleksandra Kaczmarek.

Trener Aleksandra Kaczor – Dziś Młodziczki B podjęły rywalizację w Okręgowej Lidze Młodzika w meczu z drużyną Tęcza Brzezia Łąka. Gra naszego zespołu w defensywie prezentowała się solidnie w pierwszej połowie. Mimo to głównie po rzutach rożnych tracimy cztery bramki. W ataku niestety nie udaje nam się konstruować akcji. Po przejęciu piłki w grę ofensywną zaangażowanych jest zbyt mała liczba zawodniczek, mamy problem z utrzymaniem się przy piłce oraz wymianą kilku podań. W drugiej połowie uciekła koncentracja w grze defensywnej i poprawię nie uległa nasza gra „do przodu” przez co wynik spotkania ustalił się na dwucyfrowym rezultacie 0-10. Dziękujemy naszym przeciwnikom za grę i wspólną zabawę.