Oddział z Terenowej zagrał w Siechnicach

Drużyna młodzików Ślęzy Wrocław z oddziału „Terenowa” przegrała w sparingowym meczu z MKS-em Siechnice 4:7.

Trener Wojciech Małek – W sobotę zawodnicy młodzika, którzy na co dzień trenują przy ulicy Terenowej, rozegrali sparing z MKS-em Siechnice. W tym meczu mogłem przyglądać się zawodnikom z rocznika 2010 i młodszym w swojej kategorii wiekowej. Spotkanie było podzielone na 30-minutowe tercje. Było to wyrównane starcie. Zawodnicy starali się zaprezentować jak najlepiej, niestety z różnym skutkiem. Widać było dużą różnicę w poziomie piłkarskim w naszej drużynie między zawodnikami. Szkoda, że mieliśmy „krótką” ławkę rezerwowych i musieliśmy „szachować” siłami zawodników. Gospodarze wystawili dwa składy i z biegiem czasu zaczęło nam po prostu brakować sił.

MKS SIECHNICE – ŚLĘZA WROCŁAW (oddział Terenowa) 7:4