OLJM – Ślęza remisuje z FC Wrocław Academy

W meczu 2. kolejki rozgrywek Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław zremisowała z FC Wrocław Academy 2:2

Trener Grzegorz Dorobek -Uważam że mecz był ciekawy i do ostatniej sekundy obie drużyny chciały go wygrać. Lepiej w mecz weszli goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. My natomiast szukaliśmy swoich okazji w ataku szybkim. W 20 min. po długim zagraniu za linię obrony tracimy bramkę. W 30 min. z rzutu wolnego wyrównuje Stożek i do przerwy tworzymy jeszcze dwie niewykorzystane sytuacje 100%.

Po przerwie mecz się otworzył i remis nikogo nie zadowalał. W 78 min. tracimy bramkę po stałym fragmencie gry i zamieszaniu podbramkowym. W ostatniej akcji meczu Cygan uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego ratuje remis. Wynik z przebiegu meczu uważam za sprawiedliwy. Cieszy ilość stworzonych sytuacji bramkowych. Martwi skuteczność.

ŚLĘZA WROCŁAW -FC WROCŁAW ACADEMY 2:2 (1:1)

0:1 Rojkiewicz 20′
1:1 Stożek 30′