OLM 3 – Powtórka wyniku z pierwszego meczu

W rozegranym w Żmigrodzie meczu Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 3) Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Piastem 5:0.

Relacja trenera Gustawa Sadowskiego – Dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku byliśmy zespołem, który chciał ten mecz wygrać i strzelić w nim dużo bramek. Szybko zdominowaliśmy środek pola, lecz w pierwszych minutach brakowało szczęścia. Worek z bramkami rozwiązał się w 20 minucie za sprawą Rękasa i do przerwy prowadziliśmy już 3:0. Druga połowa trochę chaotyczna ale bardzo pozytywnie zaczęta, co pozwoliło nam dziś zdobyć 5 bramek i 3 punkty. Nie można nie zaznaczyć miłego i ciepłego jak zawsze przyjęcia ze strony Piasta. Wielkie ukłony dla Trenera, zawodników, rodziców i działaczy. Przeciwnikom życzymy powodzenia w następnych meczach, a my już od poniedziałku bierzemy się dalej do roboty na treningach.

PIAST ŻMIGRÓD – ŚLĘZA WROCŁAW 0:5 (0:3)

0:1 Rękas (as. Żugaj) 20′
0:2 Rękas (Suchy) 22′
0:3 Rękas (Suchy) 30′
0:4 Ziglewski (Konopka) 31′
0:5 Doktorski (Konopka) 37′

Ślęza – Grygorcewicz, Żugaj, DenBoer, Ziglewski, Walczyk, Kulewicz, Suchy, Konopka, Rękas, Łazarewicz, Fang, Doktorski, Świderek.