OLM 4 – Nieudany rewanż

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 4) Ślęza II Wrocław przegrała z WKS-em Śląskiem III Wrocław 2:6

Relacja trenera Bartka Stępnia – W środę drugi zespół młodzików Ślęzy Wrocław mierzył się na Zakrzowie z trzecim zespołem Śląska Wrocław. Nasz przeciwnik to aktualny lider bieżących rozgrywek. Samo spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo udanie, już w 3 minucie meczu strzelamy bramkę i obejmujemy prowadzenie, jej autorem jest Filip Dokotorski. Jednak to co stało się później ciężko jest w jaki kolwiek sposób wyjaśnić, tracimy 3 gole w odstępie zaledwie 5 minut. Goście przeprowadzają 3 akcje i strzelają nam 3 bramki. Przed przerwą gola kontaktowego strzela Milan Den Boer i kiedy wydaje się, że za chwilę będziemy mieli szansę wyrównać znów tracimy bramkę, tym razem po stałym fragmencie gry. Druga połowa to próba gonienia wyniku, jednak dobrze dysponowana obrona Śląska umiejętnie powstrzymywała nasze ataki. Ostatecznie przeciwnicy dokładają nam jeszcze dwa trafienia i schodzimy do szatni jako przegrani w dzisiejszym spotkaniu. Następna szansa na poprawienie naszych humorów będzie w sobotę, kiedy to zmierzymy się na wyjeździe z FMS-em Strzelin

ŚLĘZA II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK III WROCŁAW 2:6

Ślęza – Majcher, Łęcki, Wilanowski, Den Boer, Witczak, Przebierała, Musiał, Doktorski, Wajda, Telus, Podolak