OLM V – Zwycięstwo okupione kontuzją

W meczu 3. kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z KS-em Łozina 3:0.

Trener Maciej Dębiczak – Bardzo dobrze zaczęliśmy dzisiejszy mecz, gdyż już w 4 minucie zdobyliśmy bramkę na 1:0. Ten gol bardzo dobrze ułożył nam dzisiejsze spotkanie, a szczególnie pierwszą połowę, bo 10 minut później zdobyliśmy bramkę na 2:0. Pierwsze 15 minut drugiej połowy należało do drużyny gości, którzy wygrali walkę o środek pola i to my biegaliśmy za piłką. Niestety kontuzji (poważny uraz barku) uległ nasz zawodnik Maurycy Kuryło-Gołoś, który będzie miał dłuższą przerwę od gry, a jest on naszym podstawowym zawodnikiem. Oczywiście liczymy że jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do trenowania.

ŚLĘZA II WROCŁAW – KS ŁOZINA 3:0