OLT – Pierwsza porażka trampkarzy

W rozegranym w Miękini meczu 5. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym UKS-em 2:3.

Trener Daniel Drozd – Początek dobry w naszym wykonaniu, szybko strzeliliśmy bramkę i gra układała się po naszej myśli. W drugiej części pierwszej połowy straciliśmy dwie bramki przez własne błędy a nasza gra zrobiła się chaotyczna. W drugiej połowie wróciliśmy do swojego grania jednak szybko stracona bramka z wolnego podcięła nam na moment skrzydła. Szkoda zmarnowanego karnego, szkoda niewykorzystanych sytuacji z początku meczu. Teraz walka w czołówce tabeli staje się niezwykle zacięta i dalsza część rundy będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

UKS GMINY MIĘKINIA – ŚLĘZA WROCŁAW 3:2