OLT – Szczęśliwy remis trampkarzy

W zaległym meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Trampkarzy Ślęza Wrocław zremisowała z Polonią Trzebnica 1:1.

W tym sezonie nasi trampkarze prezentowali się różnie. Były bardzo słabe mecze w ich wykonaniu, ale były też i takie, w których zasługiwali na uznanie. Dziś niestety gorę wzięła ta gorsza strona. Ślęza zagrała kiepski mecz i miała dużo szczęścia, że go nie przegrała, bo w jego przekroju lepszą drużyną była Polonia.

W pierwszej połowie w piłkę grali praktycznie tylko goście, a wrocławianie starali się im przeszkadzać. Polonia przeważała i kilkukrotnie miała okazję do otwarcia wyniku. nasz zespól w tej części meczu oddał tylko jeden strzał, a raczej Leonard Cygan z rzutu wolnego z 25 m. podał futbolówkę bramkarzowi.

Po przerwie gra się trochę wyrównała. Był nawet moment, gdy piłkarze Ślęzy zaczęli przeważać i oddali kilka uderzeń w stronę bramki gości. To jednak Polonia w 59 min. zdobyła gola. Niewiele wskazywało, by żółto-czerwoni byli w stanie odrobić jego stratę. Tym bardziej, że w 65 min. znów mocno dopisało im szczęście, gdy Igor Kociemski wybił piłkę z pustej bramki. Najjaśniejszą postacią w 1KS-ie była Kinga Podkowa, ale i ona z rzutu wolnego posłała piłkę wprost w bramkarza. Już w doliczonym czasie w zamieszaniu podbramkowym do remisu doprowadził Jakub Krawczyk.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA TRZEBNICA 1:1 (0:0)