OLT – Trampkarze Ślęzy byli bliscy sprawienia niespodzianki

W meczu 14. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Polonią Trzebnica 1:2

Trener Daniel Drozd – O pierwszej połowie meczu ciężko coś napisać ponieważ obie strony nie pokazały ani dobrej ani widowiskowej gry natomiast my byliśmy zespołem, który popełnił jeden błąd więcej i przegrywaliśmy przed przerwą jedną bramką. W drugiej połowie za to mogliśmy zobaczyć zespół ambitny i walczący do końca. Zaczęliśmy drugą część wysoko odbierając piłkę i nie pozwalając przeciwnikowi na stworzenie składnych akcji co zaczęło się przekładać na nasze okazje strzeleckie. Mimo kilku nieudanych prób w końcu do siatki trafia Kamil Szewczyk po asyście Łęckiego. Bliscy strzelenia byli jeszcze Doktorski, Ziglewski, Szoma. O ile remis byłby w miarę sprawiedliwym wynikiem to jednak w piłce nie zawsze jest wszystko sprawiedliwe i naszą nieuwagę przy szybkim i sprytnym rozegraniu wolnego wykorzystuje Trzebnica i minutę przed końcem pozbawia nas nawet jednego punktu. Całą rundę jesienną uważam mimo wszystko za udaną i cieszy progres jaki zrobiliśmy od letniego obozu do tego momentu. Z takim podejściem wiosna na pewno będzie jeszcze lepsza w naszym wykonaniu.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA TRZEBNICA 1:2 (0:1)

0:1 Krawiec 22′
1:1 Szewczyk 58′
1:2 Krawiec 69′

Ślęza – Tomczuk, Szewczyk, Kociemski, Łęcki, Walczyk, Zadka, Cieśla M, Doktorski, Rękas, Sikora, Ziglewski, Pigulski, Szymczak, Malczyk, Grygorcewicz, Szoma, Tomaszewski