OLT – Wypuścili zwycięstwo z rąk

W rozegranym w Pęczu meczu 13. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z FMS-em Strzelin 3:4

Trener Daniel Drozd – Mecz z serii jesteśmy lepsi piłkarsko ale skupiamy się na wszystkim co nie jest związane z meczem. Po słabych pierwszych dziesięciu minutach zaczęliśmy grać bardzo dobry mecz o czym świadczą zdobyte do przerwy 3 bramki. Po przerwie mecz zrobił się chaotyczny, obu drużynom nie pomagał sędzia podejmując momentami absurdalne decyzje co tylko sprawiało że mecz w dwie strony zrobił się nerwowy i więcej było kopania piłki niż grania w nią. Niestety zamiast skupić się na swoich zadaniach my dostosowujemy się poziomem do reszty i szybko tracimy bramki ostatecznie przegrywając.

FMS STRZELIN – ŚLĘZA WROCŁAW 4:3 (1:3)

1:0 Poniewierski 8′