KOLEJKA 1:

2021-08-28 10:00 Parasol III Wrocław FC Wrocław Academy II 1:1
2021-09-29 16:15 AP Oleśnica Moto-Jelcz II Oława 0:5
2021-08-29 10:00 Olympic IV Wrocław Piast Żmigród 0:10
2021-08-29 12:45 Olympic III Wrocław Ślęza II Wrocław 0:9

KOLEJKA 2:

2021-09-06 17:30 Piast Żmigród Parasol III Wrocław 0:3
2021-09-04 18:00 Ślęza II Wrocław Olympic IV Wrocław 9:0
2021-09-05 11:00 Moto-Jelcz II Oława FC Wrocław Academy II 0:5
2021-09-04 13:00 AP Oleśnica Olympic III Wrocław 1:6

KOLEJKA 3:

2021-09-12 12:45 Olympic III Wrocław Moto-Jelcz II  Oława 1:3
2021-09-12 13:00 FC Wrocław Academy II Piast Żmigród 10:0
2021-09-11 10:00 Parasol III Wrocław Ślęza II Wrocław 1:1
2021-09-11 17:00 Olympic IV Wrocław AP Oleśnica 18:1

KOLEJKA 4:

2021-09-15 16:00 Ślęza II Wrocław FC Wrocław Academy II 4:1
2021-09-15 16:00 AP Oleśnica Parasol III Wrocław 0:5
2021-09-15 16:00 Moto-Jelcz II  Oława Piast Żmigród 2:3
2021-09-22 17:00 Olympic III Wrocław Olympic IV Wrocław 6:2

KOLEJKA 5:

2021-10-05 17:30 FC Wrocław Academy II AP Oleśnica 16:0
2021-09-19 17:00 Piast Żmigród Ślęza II Wrocław 0:0
2021-09-18 10:00 Parasol III Wrocław Olympic III Wrocław 7:1
2021-09-18 17:00 Olympic IV Wrocław Moto-Jelcz II  Oława 0:7

KOLEJKA 6:

2021-09-25 13:00 AP Oleśnica Piast Żmigród 0:8
2021-09-26 11:00 Moto-Jelcz II  Oława Ślęza II Wrocław 2:1
2021-09-26 12:45 Olympic III Wrocław FC Wrocław Academy II 0:4
2021-09-25 17:00 Olympic IV Wrocław Parasol III Wrocław 0:5

KOLEJKA 7:

2021-10-02 10:00 FC Wrocław Academy II Olympic IV Wrocław 15:0
2021-10-02 12:30 Parasol III Wrocław Moto-Jelcz II  Oława 2:1
2021-10-02 10:00 Piast Żmigród Olympic III Wrocław 1:5
2021-10-02 17:00 Ślęza II Wrocław AP Oleśnica 18:1

KOLEJKA 8:

2021-10-09 10:00 Piast Żmigród Olympic IV Wrocław 1:2
2021-10-13 17:30 FC Wrocław Academy II Parasol III Wrocław 3:0
2021-10-10 11:00 Moto-Jelcz II  Oława AP Oleśnica 4:2
2021-10-09 16:00 Ślęza II Wrocław Olympic III Wrocław 2:0

KOLEJKA 9:

2021-10-16 12:30 Parasol III Wrocław Piast Żmigród :
2021-10-17 10:15 Olympic III Wrocław AP Oleśnica :
2021-10-17 13:00 FC Wrocław Academy II Moto-Jelcz II  Oława :
2021-10-16 17:00 Olympic IV Wrocław Ślęza II Wrocław :

KOLEJKA 10:

2021-10-24 10:00 Piast Żmigród FC Wrocław Academy II :
2021-10-23 11:00 Moto-Jelcz II  Oława Olympic III Wrocław :
2021-10-23 17:00 Ślęza II Wrocław Parasol III Wrocław :
2021-10-23 13:00 AP Oleśnica Olympic IV Wrocław :

KOLEJKA 11:

2021-10-31 10:00 FC Wrocław Academy II Ślęza II Wrocław :
2021-10-30 10:00 Piast Żmigród Moto-Jelcz II Oława :
2021-10-30 10:00 Parasol III Wrocław AP Oleśnica :
2021-10-30 13:00 Olympic IV Wrocław Olympic III Wrocław :

KOLEJKA 12:

2021-11-06 17:00 Ślęza II Wrocław Piast Żmigród :
2021-11-07 15:45 Olympic III Wrocław Parasol III Wrocław :
2021-11-06 11:00 Moto-Jelcz II Oława Olympic IV Wrocław :
2021-11-06 13:00 AP Oleśnica FC Wrocław Academy II :

KOLEJKA 13:

2021-11-13 15:30 Ślęza II Wrocław Moto-Jelcz II Oława :
2021-11-13 13:00 FC Wrocław Academy II Olympic III Wrocław :
2021-11-13 10:00 Piast Żmigród AP Oleśnica :
2021-11-13 10:00 Parasol III Wrocław Olympic IV Wrocław :

KOLEJKA 14: 2021-06-12

2021-11-20 13:00 AP Oleśnica Ślęza II Wrocław :
2021-11-20 15:45 Olympic III Wrocław Piast Żmigród :
2021-11-20 17:00 Olympic IV Wrocław FC Wrocław Academy II :
2021-11-20 11:00 Moto-Jelcz II Oława Parasol III Wrocław :