TERMINARZ
1. KOLEJKA
2021.09.04 | 13:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | Fenomen Leśnica | 5:3 |
2021.09.08 | 20:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 7:5 |
2021.09.04 | 11:00 | UKS Academy Kiełczów | – | KS Brochów | 9:1 |
2021.09.04 | 11:00 | WKS Śląsk II Wrocław | – | Śląsk IV Wrocław | 2:0 |
2021.09.08 | 17:30 | Polonia Wrocław | – | Wratislavia Wrocław | 13:1 |
2021.09.04 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | – | Bumerang Wrocław | 6:7 |
2. KOLEJKA
2021.09.11 | 10:00 | KS Brochów | – | Silesia Gaj Wrocław | 4:1 |
2021.09.11 | 10:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | Kolektyw Radwanice | 8:2 |
2021.09.11 | 10:00 | Fenomen Leśnica | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 4:0 |
2021.09.11 | 11:00 | Bumerang Wrocław | – | WKS Śląsk II Wrocław | 1:10 |
2021.09.12 | 18:00 | Fair Play Wrocław | – | Polonia Wrocław | 4:7 |
2021.09.11 | 11:00 | Wratislavia Wrocław | – | UKS Academy Kiełczów | 2:8 |
3. KOLEJKA
2021.09.15 | 19:00 | WKS Śląsk II Wrocław | – | Tęcza Brzezia Łąka | 4:5 |
2021.09.15 | 17:30 | Polonia Wrocław | – | Śląsk IV Wrocław | 2:4 |
2021.09.15 | 16:30 | UKS Academy Kiełczów | – | Fair Play Wrocław | 5:3 |
2021.09.29 | 18:00 | Kolektyw Radwanice | – | Fenomen Leśnica | 12:6 |
2021.09.15 | 20:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | Wratislavia Wrocław | 12:1 |
2021.11.10 | 18:00 | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | – | KS Brochów | 1:7 |
4. KOLEJKA
2021.09.19 | 18:00 | Fair Play Wrocław | – | Silesia Gaj Wrocław | 3:1 |
2021.09.18 | 10:00 | Bumerang Wrocław | – | Polonia Wrocław | 2:6 |
2021.09.18 | 10:00 | Kolektyw Radwanice | – | WKS Śląsk II Wrocław | 4:5 |
2021.09.19 | 16:00 | Śląsk IV Wrocław | – | UKS Academy Kiełczów | 0:15 |
2021.10.13 | 17:30 | Wratislavia Wrocław | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 3:2 |
2021.09.18 | 13:00 | Fenomen Leśnica | – | KS Brochów | 2:4 |
5. KOLEJKA
22.09.2021 | 17:00 | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | – | Fair Play Wrocław | 0:9 |
22.09.2021 | 17:00 | KS Brochów | – | Wratislavia Wrocław | 9:1 |
22.09.2021 | 17:15 | Polonia Wrocław | – | Tęcza Brzezia Łąka | 2:2 |
22.09.2021 | 20:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | Śląsk IV Wrocław | 1:4 |
22.09.2021 | 18:00 | WKS Śląsk II Wrocław | – | Fenomen Leśnica | 12:0 |
22.09.2021 | 16:30 | UKS Academy Kiełczów | – | Bumerang Wrocław | 11:1 |
6. KOLEJKA
25.09.2021 | 13:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | UKS Academy Kiełczów | 0:2 |
29.09.2021 | 17:00 | Śląsk IV Wrocław | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 1:5 |
25.09.2021 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | – | Polonia Wrocław | 1:3 |
25.09.2021 | 11:00 | Bumerang Wrocław | – | Silesia Gaj Wrocław | 4:5 |
26.09.2021 | 18:00 | Fair Play Wrocław | – | KS Brochów | 4:6 |
26.09.2021 | 14:30 | Fenomen Leśnica | – | Wratislavia Wrocław | 3:4 |
7. KOLEJKA
2021.10.02 | 10:00 | KS Brochów | – | Śląsk IV Wrocław | 16:0 |
2021.10.02 | 16:00 | Polonia Wrocław | – | WKS Śląsk II Wrocław | 3:1 |
2021.10.03 | 10:00 | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | – | Bumerang Wrocław | 6:2 |
2021.10.02 | 11:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | Tęcza Brzezia Łąka | 12:2 |
2021.10.02 | 11:00 | Wratislavia Wrocław | – | Fair Play Wrocław | 1:3 |
2021.10.02 | 11:00 | UKS Academy Kiełczów | – | Kolektyw Radwanice | 5:1 |
8. KOLEJKA
2021.10.09 | 14:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 1:5 |
2021.10.09 | 09:00 | Śląsk IV Wrocław | – | Wratislavia Wrocław | 0:3 |
2021.10.09 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | – | Silesia Gaj Wrocław | 8:0 |
2021.10.09 | 16:00 | Fenomen Leśnica | – | Fair Play Wrocław | 3:8 |
2021.10.09 | 11:00 | Bumerang Wrocław | – | KS Brochów | 4:3 |
2021.10.09 | 16:00 | WKS Śląsk II Wrocław | – | UKS Academy Kiełczów | 0:7 |
9. KOLEJKA
2021.10.16 | 10:00 | KS Brochów | – | Tęcza Brzezia Łąka | 1:3 | |
2021.10.16 | 19:00 | Polonia Wrocław | – | Fenomen Leśnica | 7:2 | |
2021.11.03 | 18:00 |
|
– | Kolektyw Radwanice | 2:9 | |
2021.10.20 | 17:30 | Wratislavia Wrocław | – | Bumerang Wrocław | 4:2 | |
2021.10.16 | 12:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | WKS Śląsk II Wrocław | 2:3 | |
2021.10.17 | 18:00 | Fair Play Wrocław | – | Śląsk IV Wrocław | 6:0 | |
10. KOLEJKA
2021.10.23 | 10:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | Wratislavia Wrocław | 6:0 |
2021.10.23 | 16:00 | Polonia Wrocław | – | UKS Academy Kiełczów | 1:1 |
2021.10.23 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | – | KS Brochów | 7:2 |
2021.10.23 | 13:00 | Fenomen Leśnica | – | Śląsk IV Wrocław | 0:9 |
2021.10.23 | 10:00 | Bumerang Wrocław | – | Fair Play Wrocław | 0:2 |
2021.10.27 | 19:30 | WKS Śląsk II Wrocław | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 14:0 |
11. KOLEJKA
2021.10.30 | 10:00 | KS Brochów | – | WKS Śląsk II Wrocław | 0:2 |
2021.10.30 | 10:30 | Silesia Gaj Wrocław | – | Polonia Wrocław | 3:0 |
2021.10.30 | 18:00 | Fair Play Wrocław | – | Tęcza Brzezia Łąka | 5:2 |
2021.10.30 | 11:00 | UKS Academy Kiełczów | – | Fenomen Leśnica | 8:1 |
2021.10.28 | 19:00 | Śląsk IV Wrocław | – | Bumerang Wrocław | 2:1 |
2021.10.30 | 11:00 | Wratislavia Wrocław | – | Kolektyw Radwanice | 3:5 |
12. KOLEJKA
2021.11.07 | 13:00 | Tęcza Brzezia Łąka | – | Śląsk IV Wrocław | 3:1 |
2021.11.06 | 10:45 | Polonia Wrocław | – | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | 1:0 |
2021.11.06 | 11:00 | Kolektyw Radwanice | – | Fair Play Wrocław | 4:3 |
2021.11.06 | 14:00 | WKS Śląsk II Wrocław | – | Wratislavia Wrocław | 5:3 |
2021.11.06 | 11:00 | UKS Academy Kiełczów | – | Silesia Gaj Wrocław | 12:3 |
2021.11.06 | 11:00 | Fenomen Leśnica | – | Bumerang Wrocław | 2:4 |
13. KOLEJKA
2021.11.13 | 10:00 | KS Brochów | – | Polonia Wrocław | 1:4 |
2021.11.14 | 14:00 | Fair Play Wrocław | – | WKS Śląsk II Wrocław | 4:2 |
2021.11.14 | 14:00 | Ślęza III Wrocław (dziewczyny) | – | UKS Academy Kiełczów | 0:14 |
2021.11.13 | 11:00 | Silesia Gaj Wrocław | – | Fenomen Leśnica | 13:2 |
2021.11.13 | 16:00 | Śląsk IV Wrocław | – | Kolektyw Radwanice | 5:4 |
2021.11.20 | 17:30 | Bumerang Wrocław | – | Tęcza Brzezia Łąka | 1:7 |