TERMINARZ
KOLEJKA 1:
2019-04-06 | 13:00 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Fenomen Leśnica | 2:0 |
2019-04-06 | 10:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | – | Bumerang Wrocław | 1:2 |
2019-04-06 | 14:00 | Zieloni Rakoszyce | – | Olympic IX Wrocław | 2:2 |
2019-04-06 | 10:00 | Odra Malczyce | – | FC Wrocław Academy VI | 7:0 |
2019-04-06 | 11:00 | Olympic V Wrocław | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 11:0 |
2019-04-07 | 10:00 | Parasol VII Wrocław | – | Zjednoczeni Szczepanów | 0:4 |
KOLEJKA 2:
2019-04-13 | 13:00 | Bumerang Wrocław | – | Odra Malczyce | 3:4 |
2019-04-13 | 13:00 | Fenomen Leśnica |
– | FC Wrocław Academy VI | 4:0 |
2019-04-13 | 11:00 | Zjednoczeni Szczepanów | – | Olympic V Wrocław | 0:7 |
2019-04-13 | 15:30 | Olympic IX Wrocław | – | Parasol VII Wrocław | 3:0 |
2019-04-13 | 13:00 | AP UKS II Gminy Miękinia | – | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 0:9 |
2019-04-13 | 13:00 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Zieloni Rakoszyce | 2:0 |
KOLEJKA 3:
2019-04-20 | 11:00 | Olympic V Wrocław | – | Olympic IX Wrocław | 2:2 |
2019-04-20 | 13:00 | Parasol VII Wrocław | – | AP UKS I Gminy Miękinia | 1:6 |
2019-04-20 | 13:00 | FC Wrocław Academy VI | – | Bumerang Wrocław | 2:0 |
2019-04-23 | 18:00 | Odra Malczyce | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 4:1 |
2019-04-20 | 09:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | – | Zjednoczeni Szczepanów | 3:0 wo |
2019-04-20 | 13:00 | Zieloni Rakoszyce | – | Fenomen Leśnica | 2:1 |
KOLEJKA 4:
2019-04-27 | 15:00 | Olympic IX Wrocław | – | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 1:2 |
2019-04-27 | 10:00 | Zjednoczeni Szczepanów | – | Odra Malczyce | 6:3 |
2019-04-27 | 13:00 | AP UKS II Gminy Miękinia | – | FC Wrocław Academy VI | 0:1 |
2019-04-27 | 13:00 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Olympic V Wrocław | 0:1 |
2019-04-27 | 11:30 | Fenomen Leśnica | – | Bumerang Wrocław | 4:0 |
2019-04-27 | 13:00 | Zieloni Rakoszyce | – | Parasol VII Wrocław | 3:1 |
KOLEJKA 5:
2019-05-08 | 18:30 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | – | AP UKS I Gminy Miękinia | 3:5 |
2019-05-09 | 18:00 | Odra Malczyce | – | Olympic IX Wrocław | 3:1 |
2019-05-04 | 13:00 | FC Wrocław Academy VI | – | Zjednoczeni Szczepanów | 2:1 |
2019-06-22 | 13:00 | Bumerang Wrocław | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 0:3 |
2019-05-04 | 13:00 | Olympic V Wrocław | – | Zieloni Rakoszyce | 6:0 |
2019-05-07 | 16:15 | Parasol VII Wrocław | – | Fenomen Leśnica | 0:3 |
KOLEJKA 6:
2019-05-11 | 13:00 | Zjednoczeni Szczepanów | – | Bumerang Wrocław | 6:4 |
2019-05-11 | 10:00 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Odra Malczyce | 1:1 |
2019-05-11 | 14:30 | Fenomen Leśnica | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 3:0 |
2019-05-11 | 11:30 | Parasol VII Wrocław | – | Olympic V Wrocław | 1:3 |
2019-05-11 | 13:00 | Zieloni Rakoczyce | – | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 0:10 |
2019-05-11 | 15:30 | Olympic IX Wrocław | – | FC Wrocław Academy VI | 0:1 |
KOLEJKA 7:
2019-05-18 | 13:00 | Bumerang Wrocław | – | Olympic IX Wrocław | 1:4 |
2019-05-18 | 10:00 | Odra Malczyce | Zieloni Rakoszyce | 0:3 | |
2019-05-18 | 13:00 | AP UKS II Gminy Miękinia | – | Zjednoczeni Szczepanów | 2:8 |
2019-05-18 | 13:00 | Olympic V Wrocław | – | Fenomen Leśnica | 2:3 |
2019-05-18 | 13:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | – | Parasol VII Wrocław | 1:0 |
2019-05-18 | 13:00 | FC Wrocław Academy VI | – | AP UKS I Gminy Miękinia | 3:4 |
KOLEJKA 8:
2019-05-25 | 13:00 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Bumerang Wrocław | 6:0 |
2019-05-25 | 17:00 | Olympic V Wrocław | – | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | 4:0 |
2019-05-25 | 13:00 | Fenomen Leśnica | – | Zjednoczeni Szczepanów | 0:2 |
2019-05-25 | 12:30 | Olympic IX Wrocław | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 5:0 |
2019-05-25 | 11:30 | Parasol VII Wrocław | – | Odra Malczyce | 0:5 |
2019-05-25 | 13:00 | Zieloni Rakoczyce | – | FC Wrocław Academy VI | 2:1 |
KOLEJKA 9:
2019-06-01 | 13:00 | Bumerang Wrocław | – | Zieloni Rakoszyce | 2:4 |
2019-06-01 | 10:00 | Zjednoczeni Szczepanów | – | Olympic IX Wrocław | 3:1 |
2019-06-01 | 10:00 | Odra Malczyce | – | Olympic V Wrocław | 2:4 |
2018-06-01 | 13:00 | FC Wrocław Academy VI | – | Parasol VII Wrocław | 0:3 |
2018-06-01 | 13:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) | – | Fenomen Leśnica | 0:2 |
2018-06-05 | 18:00 | AP UKS II Gminy Miękinia | – | AP UKS I Gminy Miękinia | 0:6 |
KOLEJKA 10:
2019-06-11 | 18:30 | AP UKS I Gminy Miękinia | – | Zjednoczeni Szczepanów | 2:2 |
2019-06-08 | 13:00 | Fenomen Leśnica | – | Olympic IX Wrocław | 1:0 |
2019-05-29 | 17:30 | Olympic V Wrocław | – | FC Wrocław Academy VI | 4:0 |
2019-06-08 | 11:30 | Parasol VII Wrocław | – | Bumerang Wrocław | 0:3 |
2019-06-08 | 10:00 | Ślęza Wrocław (dziewczyny) |
– | Odra Malczyce | 0:1 |
2019-06-08 | 13:00 | Zieloni Rakoczyce | – | AP UKS II Gminy Miękinia | 7:1 |
KOLEJKA 11:
2098-06-15 | 13:00 | Bumerang Wrocław | – | Olympic V Wrocław | 1:5 |
2019-06-16 | 17:00 | Zjednoczeni Szczepanów | – | Zieloni Rakoczyce | 3:3 |
2019-06-15 | 10:00 | Odra Malczyce | – | Fenomen Leśnica | 2:1 |
2019-06-15 | 09:00 | AP UKS II Gminy Miękinia | – | Parasol VII Wrocław | 0:3 |
2019-06-18 | 15:30 | FC Wrocław Academy VI | – | Ślęza Wrocław (dziewczyny) |
2:2 |
2019-06-15 | 17:30 | Olympic IX Wrocław | – | AP UKS I Gminy Miękinia | 1:2 |