Towarzyskie granie młodych piłkarek

Na boiskach pod balonem, rozegrany został czwórmecz z udział orliczek i kadry B młodziczek Ślęzy Wrocław oraz zespołów Kolonii Bolesławiec i MKS-u Siechnice.

 

Trener Aleksandra Malinowska – W meczach sparingowych zagrałyśmy przeciwko drużynom dziewczęcym KS Kolonia Bolesławiec, MKS Siechnice oraz przeciwko naszym starszym koleżankom z młodziczek B. Dzisiaj głównie skupiłyśmy się na zadaniach zespołowych w ataku oraz obronie, aby dziewczyny poznały możliwe rozwiązania nie tylko w akcjach indywidualnych, ale także funkcjonując jako cała drużyna. W każdym meczu dziewczyny rywalizowały z czasami nawet 2 lub 3 lata starszymi przeciwniczkami, dzięki czemu musiały włożyć maksimum sił i zaangażowania, aby się z nimi mierzyć. Dziękuję drużynom za przyjazd i za pierwsze wspólne granie.

Trener Paulina Zygadlik – Nasza drużyna zaprezentowała się dzisiaj z bardzo dobrej strony. Cieszy mnie fakt, że zaczynamy już funkcjonować jako zespól i razem możemy zdobywać cenne doświadczenie, grając z takimi drużynami jak MKS Siechnice, KS Kolonia Bolesławiec czy koleżanki z drużyny orliczek. Szykujemy się teraz na wyjazd na camp, aby jeszcze więcej móc pracować nad naszym rozwojem piłkarskim.

Ślęza Wrocław (orliczki): Maja Całka, Ola Zadworna, Amelka Ćwiek, Kaja Świto, Pola Ickowicz, Tosia Raus, Ala Bartkowiak, Zlata Piskorska
Ślęza Wrocław (młodziczki): Skórska Martyna, Prokopenko Sofia, Kufel Daria, Banaszek Hania, Śnieżawska Lena, Kwietniewska Zosia, Wojtczak Hania, Ulewicz Krysia.