Trzeci zespół trampkarzy przegrał z ligowym rywalem

W sparingowym meczu trampkarzy Ślęza III Wrocław przegrała z Orłem Jelcz-Laskowice 1:3.

Trener Marcin Kiewra – Dzisiaj zagraliśmy bardzo wartościowy sparing. Przeciwnik postawił nam bardzo trudne warunki. Był dobrze zorganizowany i nie pozwalał nam na wprowadzenie piłki na ich połowę. Mieliśmy z tym bardzo wiele problemów. Nasze akcje w grze ofensywnej były kasowane po 3,4 podaniach. Natomiast w defensywie przegrywaliśmy zbyt łatwo indywidualne pojedynki. W pierwszej połowie straciliśmy gola w 23 min po rzucie różnym oraz w 34 min po złym ustawieniu linii obrony. Reakcja po stracie gola była niemal natychmiastowa, bo w 36 min Banasiak strzela gola po asyście Włodarskiego. To była nasza najlepsza akcja w tym meczu. W drugiej połowie tracimy bramkę w 53 min. i już do końca meczu nie potrafimy zmienić wyniku spotkania. Mamy nad czym pracować i z niecierpliwością będziemy czekać na 1 kolejkę ligową, kiedy to znów zmierzymy się z Orłem.

ŚLĘZA III WROCŁAW – ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 1:3 (1:2)