Udane sparingi trampkarzy

Drużyna U14 1KS-u zremisowała w towarzyskiej potyczce z Śląskiem Wrocław 2:2, a rozegranym w Lenartowicach meczu sparingowym, zespół trampkarzy Ślęzy III Wrocław wygrał z UKS-em Gminy Miękinia 6:1.

Trener Wojciech Czwartos – Dziś zagraliśmy sparing z zespołem, który był od nas szybszy w reagowaniu na wydarzenia boiskowe, przez co musieliśmy szybciej operować piłką i zajęło nam kilkanaście dobrych minut zanim dostosowaliśmy się do tego tempa. Niektórzy zawodnicy zagrali dziś znacznie poniżej swojego poziomu, czego efektem była bezpośrednia asysta Franka Witmajera dla Śląska. Ten mecz to dobry materiał dla analizy dla nas.

ŚLĘZA WROCŁAW U14 – ŚLĄSK WROCŁAW U14 2:2 (2:1)

Bramki – Berezowski-Barton 2

Ślęza – Bukowski, Graczyk, Czyczerski, Kotlarz, Wawrzyniak, Zimoch, Małek, Rejak, Czapulak, Berezowski-Barton, Waliś oraz Witiw, Łukaszów, Wypart, Molczyk, Witmajer i dwóch zawodników testowanych

Trener Marcin Kiewra – Wygrywamy w meczu towarzyskim, który odbył w Lenartowicach 6:1. Spotkanie rozgrane było na bardzo dobrym trawiastym boisku. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, a gola strzelamy z rzutu karnego w 35 min. a autorem był Dawid Haraszczuk. W drugiej połowie przełamujemy przeciwnika i otwieramy worek z bramkami. W 55 min. strzał Oliwiera Kołodzieja z 25 metrów ląduje w bramce. Następne gole to w 58 min Marcel Cedro as. Kołodziej, 60 min Drozdowski as. Cedro, 64 min Włodarski as. Kołodziej, 77 min Oliwier Kołodziej z rzutu karnego. Jedynego gola tracimy w 73min meczu.

UKS GMINY MIĘKINIA – ŚLĘZA III WROCŁAW 1:6 (0:1)

Ślęza III – Wawrzyniak, Gajewczyk, Haraszczuk, Książek, Blicharski, Drozdowski, Słaba, Włodarski, Kuśmierz, Banasiak oraz Woźny, Kondracki, Cedro