V OLM – Punkty były blisko

W meczu 9. kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza IV Wrocław przegrała ze Sportingiem Wrocław 3:4.

Trener Natalia Szews – Po pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0, i wydawać się mogło, że 3 pkt są nasze. Niestety po przerwie obraz gry całkowicie się zmienił, przez co spotkanie Sporting wygrał 4:3. Chcę pochwalić za ten mecz Alana Kierzkowskiego,  który strzelił bramkę z cyklu stadiony świata. Cieszę się,  że moja drużyna zaczyna podejmować dobre decyzje, które kończą się celnymi strzałami,  przez co tych bramek w bilansie trochę już jest. Teraz czeka nas wyjazd, na którym chcemy się skupić na sobie, dla dobra drużyny, a piłka niech będzie dla nas radością. Chcemy by doświadczenia nabyte na turnieju w Kołobrzegu, zaowocowały  później w lidze.

ŚLĘZA IV WROCŁAW – SPORTING WROCŁAW 3:4 (3:0)