V OLT U15 – Ślęza III pozostaje w grze o awans

W meczu 8. kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy 6:3.

Trener Marcin Kiewra – Zawody rozpoczynamy z 20 minutowym opóźnieniem. Gramy przy światłach, a później nawet we mgle. Mecz lepiej rozpoczynają gospodarze bo już w 4 min strzelają gola po rajdzie naszą prawą stroną. Odpowiadamy błyskawicznie dwoma golami. W 8 min. strzela Marcel Cedro, a w 10 min. na prowadzenie wyprowadza nasz zespół Oliwier Kołodziej. Po tych golach przeciwnik gra lepiej w piłkę i dokumentuje to golem w 24 min. Do przerwy 2:2 Drugą połowę zaczynamy bardzo dobrze, ze skrzydła dogrywa piłkę Mirek Śniegoń, a gola w 42 min strzela Maksymilian Banasiak. W 52 min jest już 3:3, gdy przeciwnik dokumentuję swoją dobrą grę. Chwilę później FC Wrocław może wyjść na prowadzenie, ale w 54 min nie wykorzystują rzutu karnego, świetnie obronionego przez Wiktora Traczyka. W 57 min. do gry zostają wprowadzeni Bartosz Gorczykowski i Mateusz Kuśmierz. Ten pierwszy w 59 min asystuje przy golu Janka Grabarkiewicza, a drugi w 63 min. strzela gola na 3:5 po asyście Oliwiera Kołodzieja. W 72 min. wynik spotkania ustala Michał Książek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu przy dobitce. Przeciwnik postawił bardzo trudne warunki. Do momentu rzutu karnego był lepszą drużyną, ale nie strzelony przez nich karny i nasze dwie zmiany dały nam wiarę na lepszą grę. Wykorzystaliśmy ten moment i cieszymy się ze zwycięstwa.

FC WROCŁAW ACADEMY III – ŚLĘZA III WROCŁAW 3:6 (2:2)